قبلی ۱ ۲

ماشین لباسشویی بوش اقساطی 

امروزه خرید لباسشویی مناسب با شرایط مناسب سخت شده است. فروش اقساطی ماشین لباسشویی بوش، با انواع روش های پرداخت اینترنتی ، با بهترین و مناسب ترین  شرایط و خدمات پشتیبانی پس از فروش فعال، برای راحتی شما در خرید ماشین لباسشویی بوش از سایت قسطی کلاب فراهم می باشد تا ماشین لباسشویی خود را با شرایط ایده آل و به صورت اقساطی خریداری نمایید. شرکت بوش یکی از بهترین و با کیفیت ترین تولید کنندگان محصولات لوازم خانگی می باشد که در سطح بین المللی محصولات خود را به فروش می رساند. قسطی کلاب با فروش اقساطی ماشین لباسشویی بوش با هدف تقویت قدرت خرید اقشار مختلف جامعه مخصوصا نوعروسان ، شرایط ایده آلی را بوجود آورده تا هر شخصی با توجه به شرایط مالی خودش نحوه پرداخت را انتخاب کرده و اقدام به خرید این برند محبوب کند و خرید راحتی را تجربه کنند.

فروش اقساطی ماشین لباسشویی بوش و نگاه خریداران

شستشوی بسیار سریع و کارآمد ماشین لباسشویی بوش با تکنولوژی SpeedPerfect می باشد. این تکنولوژی سریعترین شستشو در میان تمام حالت ها را فراهم می کند. زمان شستشو را تا 65 درصد کاهش می دهد بدون اینکه کیفیت شستشو را تحت تاثیر قرار دهد. این دستگاه شستشو دارای یک تابع بارگیری مجدد است که کاربر را قادر می سازد تا لباس ها را در بین چرخه شستشو بارگیری یا بارگیری بدون آسیب رساندن به دستگاه انجام دهد. ویژگی های دیگر دستگاه لباسشویی دارای ویژگی WaterPlus است که تضمین می کند که لباس ها به درستی شسته شده است. با ویژگی های VolaCheck، این ماشین لباسشویی حتی در هنگام نوسان ولتاژ کار می کند. این باعث می شود که کاربر از هر گونه تغییر ولتاژ با چشمک زدن آگاه شود. سپس خود را به ولتاژ کنونی تنظیم می کند و شستشو را بدون انجام هر گونه آسیب به خود انجام می دهد.

ماشین لباسشویی بوش

این ماشین لباسشویی دارای ویژگی VarioDrum است که به ماشین کمک می کند تا شستشوی کامل را به لباس ها بدون سخت شدن روی پارچه انجام دهد. این زمان خیساندن لباسها را به وسیله توزیع آب و مواد شوینده به طور مساوی کاهش می دهد. به علاوه بر ویژگی های فوق، که آن را محصول ایده آل می کند، دارای طراحی منحصر به فرد نیز می باشد . این دستگاه در هنگام شستشو و چرخش فوق العاده بی صدا می باشد. دارای تشخیص فوم و مواد شوینده اضافی در حین شستشو می باشد. مصرف کم آب و برق را تضمین می کند در حالی که تشخیص بار نامتعادل و سطح حفاظت چندین تعادل را برای دستگاه فراهم می کند. قسطی کلاب با فروش اقساطی ماشین لباسشویی بوش، این تکنولوژی آلمانی را با شرایطی ویژه در اختیار شما قرار می دهد.

فروش اقساطی ماشین لباسشویی بوش و آپشن های آن