قبلی ۱ بعدی
دسته بندی نتایج:

ضروریات طرح  فروش اقساطی لوازم واقعیت مجازی 

فناوری VR تلاش دارد مرزهای بین موضوعات واقعی و مجازی را از میان بردارد. از اینرو تلاش واحدهای تحقیق و توسعه شرکتهای تولید کننده لوازم دیجیتال و رایانه ای برای پیدا کردن راهی برای ایجاد ادغام بین فضای واقعی و مجازی معطوف شده است.

 طرح فروش اقساطی لوازم واقعیت مجازی به منظور ایجاد جذابیت و تنوع در زندگی­های روزمره است تا با دور کردن خستگی­ها و مشغله های فکری از افراد شیوه زندگی را به نحو موثری بهبود بخشد.

فروش اقساطی لوازم واقعیت مجازی

مزایای استفاده از طرح فروش اقساطی لوازم واقعیت مجازی    

فناوری واقعیت مجازی مفهومی جدا و متمایز از تماشای تصاویر چند بعدی است. در تماشای تصاویر چند بعدی کاربر موضوعات را از خارج به صورت چند بعدی مشاهده می­کند.

لیکن در واقعیت مجازی خود کاربر در بطن موضوع قرار می­گیرد و از این جهت است که با استفاده از یک عینک و هدفون واقعیت مجازی کاربر خود را در فضاهای غریبی چون کره ماه حس می­کند.

امروزه ارائه خدمات واقعیت مجازی بعنوان یک شغل نیز مطرح است. این شغل بعلت نیاز به سرمایه اندک، بازگشت سریع سرمایه، به حداقل رسیدن زیان احتمالی و نیز به روز بودن شغل از محبوبیت بالایی خصوصا در بین جوانان برخوردار است.  

گرد هم آوری تجهیزات مورد نیاز شاید بعلت وجود محدودیتهای مالی و یا سرمایه­گذاری در سایر امور برای جوانان میسر نباشد. طرح فروش اقساطی لوازم واقعیت مجازی فرصتی را ایجاد کرده است که علاقمندان با بهره مندی از شرایط آسان، بتوانند کسب و کار مهیج و نوین خود را راه اندازی نمایند.

استفاده از تجهیزات واقعیت مجازی در منازل نیز برای اقشار مختلف از جذابیت بالایی برخوردار است. سایت قسطی کلاب با گردهم آوری مجموعه ای از برندهای معتبر و پیشنهاد طرح فروش اقساطی لوازم واقعیت مجازی توانسته است نیازهای بسیاری از علاقمندان را برای خرید این تجهیزات مرتفع نماید.

در سایت قسطی کلاب تنوعی از آخرین فن­آوریهای عرضه شده در مورد تجهیزات واقعیت مجازی بصورت تصویری و همچنین شرح جامعی از هر محصول ارائه شده است. 

کاربران با صرف زمان بسیار اندک با امکان انجام مقایسه بین محصولات موجود می­توانند از شرایط استثنایی طرح فروش اقساطی لوازم واقعیت مجازی نیز بهره مند شوند. 

برای این منظور کافی است پس از انتخاب محصول و دریافت کد پیگیری؛ از طریق تماس تلفنی که از طرف کارشناسان سایت قسطی کلاب انجام می­گیرد از مدارک مورد نیاز مطلع شوند و با تسلیم مدارک؛ محصول خود را در اسرع وقت درب منزل تحویل نمایند.

طرح فروش اقساطی لوازم واقعیت مجازی شامل تهیه تمامی ملزومات برای راه اندازی یک کسب و کار نوین می­باشد. تنوع بسیار زیادی از عینکها، هدفونها؛ اتاق استقرار، فیبروم، همیدو، سی­ مور، دارویس دایو، فونیکس پلاس و سایر ملزومات مربوط به واقعیت مجازی نشان دهنده دقت نظر مضاعف کارشناسان خبره سایت قسطی کلاب برای رفع نیازهای مخاطبین می­باشد.

فروش اقساطی لوازم واقعیت مجازی

بعلت تخصصی بودن وسایل واقعیت مجازی به هنگام خرید الزاما باید از مشخصات فنی محصولات آگاهی کامل داشت. تکمیل اطلاعات مورد نظر مستلزم مراجعه به مراکز فروش متعدد و یا مطالعه مطالب سایتهای مختلف می­باشد که این کار وقت ­گیر بوده و مستلزم صرف هزینه نیز می­باشد. 

سایت قسطی کلاب تمامی محصولات با کیفیت واقعیت مجازی را با ارائه مشخصات فنی کامل در اختیار مشتریان قرار داده است . از این جهت انتخاب طرح فروش اقساطی لوازم واقعیت مجازی  می­تواند در سطح بالایی برای کاربران خرید مقرون به صرفه­ای را به ارمغان بیاورد.

استقبال روزافزون کاربران و خصوصا قشر جوان از قرارگیری در جهان مجازی به موازات جهان واقعی دلیل اصلی ایده پردازی و اجرای طرح فروش اقساطی لوازم واقعیت مجازی از طرف سایت قسطی کلاب می­باشد.

سیستم خرید در سایت قسطی کلاب در طرح فروش اقساطی لوازم واقعیت مجازی در حد قابل ملاحظه برای کاربران آماتور تسهیل شده است. سیستم پرداخت اقساط بصورت آنلاین نیز خدمت دیگری است که برای خریداران در نظر گرفته شده است. درگاه پرداخت الکترونیکی به واسطه کسب نماد اعتماد پرداخت الکترونیکی قابل استعلام بوده و خرید مطمئنی را برای مشتریان به ارمغان آورده است. 

برای اطمینان بیشتر امکان پرداخت اولین قسط به هنگام دریافت محصول نیز پیش­ بینی شده است.