قبلی ۱ ۲

آشنایی با یخچال فریزرهای سامسونگ

یکی از برندهای معروف و پرطرفدار لوازم خانگی در سطح جهانی  شرکت ژاپنی سامسونگ است که محصولات با کیفیت آن مشتریان خاص خود را دارد.

ازجمله محصولات سامسونگ می توان به یخچال فریزرهای آن اشاره نمود که با استفاده از جدیدترین فناوری و تکنولوژی های موجود توانسته است محصولات خود را متناسب با نیاز مشتریان خود تولید نماید. ازجمله مزیت های این یخچال و فریزرها داشتن گرید A , A++ است که در کنار زیبایی ظاهری ، کم مصرف بودن آن بسیار مورد توجه مصرف کنندکان قرار گرفته است.

یخچال فریزر سامسونگ


اگر قصد خرید یکی از این یخچال فریزرهای بی نظیر را برای قرار دادن در آشپزخانه خود دارید می توانید با مراجعه به سایت قسطی کلاب و بهره مندی از طرح فروش اقساطی لوازم خانگی، مدل یخچال فریزر مورد نظرخود را با تعداد اقساط دلخواه تا سقف 12 ماه  به راحتی خریداری نمایید.

ویژگی های یخچال فریزر سامسونگ

با توجه به رقابت موجود در بازار لوازم خانگی، تمام شرکت های تولید کننده به دنبال طراحی های مدرن و منحصر به فرد هستند تا بتوانند مشتریان با هر نوع سلیقه ای را جذب نمایند. بنابراین سامسونگ نیز با توجه به این بازر رقابتی به دنبال ابداع و نوآوری در طراحی و شکل ظاهری یخچال و فریزرهای خود بوده است و درنتیجه می توان محصولات آن را در مدل های مختلفی تقسیم بندی نمود.

سامسونگ خود یخچال فریزرهای خود را براساس شکل ظاهری به انواع درب فرانسوی، فود شوکیس، ساید بای ساید، فریزر بالا، فریزر پایین و تک دربی تقسیم نموده است. علاوه برشکل ظاهری می توان محصولات سامسونگ را برحسب ظرفیت، رنگ و یا دیگر ویژگی ها تقسیم بندی نمود.

سامسونگ برای نامگذاری یخچال فریزر پایین از پیشوند RL و یخچال فریزر بالا از پیشوند RT استفاده نموده است.

امروزه با توجه به تنوع در تمام محصولات و لوازم مورد استفاده در منازل، چیدمان و ترکیب بندی وسایل اهمیت زیادی پیدا کرده است و افراد چشم نواز بودن دکوراسیون خود را در اولویت قرار می دهند و به همین دلیل در طراحی دکوراسیون منازل با رنگ ها بسیار بازی می شود.

سامسونگ نیز برای آنکه از این نظر بتواند نیازهای مشتریان خود را تامین کند علاوه بر تغییر در طراحی ظاهری از رنگ های مختلفی برای محصولات خود استفاده می کند تا بتواند نظر هر گونه سلیقه ای را برای خرید محصولات تولیدی جلب نماید.

فاکتورهایی که در انتخاب یخچال فریزر می بایست در نظر گرفت عبارتنداز: گنجایش و ظرفیت آن که اغلب بر حسب فوت بیان می شود، ابعاد آن که تعیین می کند چه مقدار فضا را در آشپزخانه اشغال می کند، شکل ظاهری، فناوری های به کار رفته در آن و درنهایت قیمت نهایی که باید پرداخت شود.

طرح اقساطی خرید لوازم خانگی

با توجه به طرح فروش اقساطی لوازم خانگی در قسطی کلاب می توانید به راحتی مدل مد نظر خود را بدون محدودیت قائل شدن در بودجه خریداری نمایید. در قسطی کلاب پس از ورود به سایت و انتخاب مدل یخچال مد نظر درخواست خرید خود را ثبت و اطلاعات مورد نیاز را وارد می کنید. بخش اعتبارسنجی پس از بررسی وضعیت و صحت اطلاعات جهت تحویل کالا با شما تماس خواهد گرفت. شما با پیش پرداخت اولیه و تعیین تعداد اقساط تا سقف 12 ماه به راحتی می توانید صاحب یخچال فریزر مورد نیاز خود شوید.

فناوری های مورد استفاده در یخچال فریزرهای سامسونگ

هدف از استفاده از فناوری های جدید فراهم کردن آسایش بیشتر برای مصرف کننده است. از جمله این فناوری ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

هوای بهداشتی و تمیز درون یخچال: محافظ آنتی باکتریال هوای تازه و بهداشتی را در فضای درونی یخچال فراهم می کند. این هوا بوزدایی شده و مانع انتشار بوی بد درون یخچال فریزر می شود.

سیستم خنک کنندگی دوگانه: این سیستم رطوبت یخچال را در حد 70 درصد حفظ کرده و مانع خشک شدن مواد غذایی و انتشار بوی آن ها از یخچال به فریزر می شود.

کمپرسور اینورتر دیجیتالی: این فناوری به طور اتوماتیک سرعت کمپرسور را با توجه به نیاز سرمایشی به 7 سطح تقسیم می کند و این باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود.