دسته بندی نتایج:

شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید

اهداف طرح  فروش اقساطی زودپز

اهمیت سرعت در انجام امور به بحث تهیه غذا نیز کشیده شده است. زودپز همانگونه که از نامش مشخص است وسیله ای است که امکان آماده­شدن غذا را در زمان کمتر با کیفیت و طعم ثابت مهیا می­نماید. طرح فروش اقساطی زودپز در راستای تامین نیازهای مصرف کنندگان برای تهیه غذای باکیفیت در مدت زمان کم طراحی و پیشنهاد شده است.

مزایای استفاده از طرح فروش اقساطی زودپز

غذاها در داخل زودپز در مدت زمان کمتری آماده می­شود ولی این خاصیت باعث کاهش کیفیت و یا طعم غذا نمی­شود. از آنجائیکه پخت در زودپز تحت فشار انجام می­شود، مواد غذایی، مواد مغذی خود را حفظ می نمایند. استفاده از زودپز تا هفتاد درصد زمان پخت را کاهش می­دهد و در عین حال تمامی ویتامینها، مواد معدنی و رنگ غذا را در شرایط ایده آلی حفظ می نماید. خرید این محصول از طریق طرح فروش اقساطی زودپز می­تواند خریدی مقرون به صرفه باشد. چراکه استفاده از زودپز در سطح گسترده ای میزان مصرف انرژی را کاهش می­دهد. روشن کردن اجاق گاز خصوصا در فصل تابستان باعث گرم شدن بیشتر فضای آشپزخانه می­گردد. استفاده از زودپز به هیچ عنوان باعث افزایش قابل ملاحظه دمای آشپزخانه نخواهد شد. استفاده از زودپز برای همگان آسان است و شستشوی آن نیز به سهولت انجام می­گیرد. بر این اساس طرح فروش اقساطی زودپز از مقبولیت و محبوبیت بالایی برخوردار است.

تولید زودپز نیز در راستای پیشرفت فناوری و نتایج تحقیقات بخشهای تحقیق و توسعه کارخانجات سازنده انجام می­گیرد. با توجه مصرف کنندگان به بهداشت و سلامتی تغذیه در حال حاضر زودپزها با امکان  بخارپز کردن مواد غذایی مورد توجه افرادی قرار گرفته­اند که به سلامت خود اهمیت ویژه­ای قائل هستند.

عملکرد زودپز

آب در 100 درجه سانتیگراد به جوش می آید. تداوم حرارت دادن به آب باعث افزایش درجه حرارت آن نمی­شود بلکه باعث تولید بخار می­شود از این خاصیت آب در تولید زودپزها برای ایجاد فشار بالا استفاده شده است. این موضوع باعث شده مواد غذایی داخل زودپز به واسطه فشار بالای سطح مواد غذایی در مدت زمان کمتری پخته شوند.

نکات کلیدی در مورد زودپز

استفاده از زودپز بخاطر حفظ طعم و کیفیت مواد غذایی در حد قابل توجهی میزان مصرف نمک را که به منظور طعم دار کردن غذا بکار می­رود کاهش داده است. در جوامع کنونی مصرف بی رویه نمک باعث به وجود آمدن مشکلات جسمانی جدی در افراد شده است. طرح خرید این محصول از راهکار فروش اقساطی زودپز را می­تواند بعنوان طرحی در راستای سلامتی مصرف­کنندگان قلمداد نمود. در هنگام خرید زودپز بدلیل تحت فشار بودن محصول باید از استاندارد بودن آن مطمئن بود. با تهیه محصول از طریق فروش اقساطی زودپز راهنمایی­های لازم برای کاربری صحیح در اختیار مصرف­ کنندگان قرار می­گیرد. بهتر است از زودپزهایی که دارای قفل ایمنی هستند در جهت امنیت بیشتر در رابطه با دسترسی کودکان استفاده گردد. تمامی مواد غذایی برای پخت در زودپز مناسب نیستند بنابراین باید در انتخاب مواد غذایی دقت لازم را داشت. پس از اتمام پخت و پز تخلیه فشار از طریق سوپاپ کاری الزامی است. بهتر است بدنه زودپز از جنس استیل اصل انتخاب شود که مقاومت و زیبایی را در زودپز ایجاد نماید. بعد از استفاده از زودپز الزاما باید حلقه لاستیکی دور درب و نیز دریچه اطمینان کاملا شستشو شوند.

نحوه تهیه محصول با استفاده از طرح فروش اقساطی زودپز

سایت قسطی کلاب به پشتوانه تخصص کارشناسان متخصص خود سعی نموده است لیستی از برترین و معتبرترین برندهای تولیدی در زمینه زودپز را بصورت تصویری به مشتریان معرفی نماید. هر تصویر شامل توضیحات جامعی از نکات فنی و جزئیات محصول می­باشد که این امکان را فراهم کرده است که مشتریان فارغ از صرف هزینه و وقت و بدون در نظر گرفتن فواصل جغرافیای بهترین گزینه را برای خرید زودپز مورد نظر خود از طریق طرح فروش اقساطی زودپز انتخاب نمایند.

در شرایطی که امکان تسویه حساب نقدی برای مصرف کننده وجود ندارد و نیز در خریدهای انبوه و خریدهای خاص نظیر تهیه جهیزیه؛ امکان خرید اقساطی دستگاه با بهترین قیمت مهیا شده است. کافی است پس از انتخاب محصول و ارائه مدارک لازم با پرداخت اولین قسط بصورت آنلاین از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی و یا تسویه حساب اولین قسط در حین دریافت محصول جهت خریداری و تحویل زودپز انتخابی در اسرع وقت در درب محل اقدام شود.