قبلی ۱ بعدی

فروش اقساطی تردمیل  هم برای آن دسته از افرادی که برای رفتن به باشگاه فرصت  ندارند امکان خرید این وسیله تقریبا گران قیمت را فراهم می­ کند و هم برای آن افرادی که صاحب باشگاه هستند و باید آن را تهیه کنند فروش اقساطی تردمیل خرید این کالا را برایشان ساده تر می ­کند.

فروش اقساطی تردمیل


تردمیل چیست؟

در دنیای امروز با توجه به اینکه امکانات رفاهی بیشتر شده و فعالیت فیزیکی و بدنی انسان­ها کاهش یافته و همچنین زندگی آپارتمان نشینی نیز باعث کمتر شدن تحرک بدنی افراد شده است. به ورزش کردن برای داشتن جسم و روحی سالم­ تر بسیار تأکید می ­شود. همچنین علاوه بر سلامتی همه افراد به دنبال داشتن اندامی زیبا هستند که باعث بالا رفتن اعتماد به نفس و داشتن حس بهتری نسبت به خود می ­شود که این مورد نیز با ورزش کردن به دست می­ آید. 

تردمیل وسیله ­ای ورزشی است که با توجه به زندگی شهری امکان دویدن در فضای باز محدودتر شده است. تردمیل امکان دویدن در فضای بسته حتی در آپارتمانی کوچک را فراهم می کند. بیشتر مدل­ های تردمیل دارای تسمه پهنی است که با چرخش به دور غلطک­ ها بر روی صفحه اصلی امکان دویدن را مهیا می­ کند و حتی سرعت و تایمی که می­خواهیم بر روی آن ورزش کنیم و بدویم را خودمان می ­توانیم تعیین کنیم. 

بیشتر مدل­های تردمیل سیستم نمایشگر دیجیتالی دارد که بر روی آن علاوه بر  تنظیم تایم و میزان سرعت ورزش ضربان قلب، مسافت، میزان کالری مصرف شده را نیز نشان می ­دهد. تردمیل وسیله­ ای ضروری در باشگاه­ ها است  که در اکثر ورزشگاه ­ها دیده می شود. 

فروش اقساطی تردمیل این امکان را هم برای کسانی که باشگاه دارند و به چند تردمیل نیاز دارند و هم برای کسانی که می­ خواهند در منزل ورزش کنند و متقاضی تهیه و خرید این کالا هستند فراهم می­ کند.

مدل­های مختلف تردمیل

تردمیل نیز مانند سایر کالاها دارای کیفیت خوب مرغوب و بی کیفیت است. همچنین دارای دو نوع مدل دستی و موتوری است. تردمیل دستی موتور ندارند و باید توسط خود ورزشکار حرکت کنند در نتیجه به تلاش و کوشش بیشتری هم نیاز دارند. این مدل از تردمیل کوچک تراند و فضای کمتری هم می­ گیرند و ارزان تر هم هستند. 

تردمیل­ های موتوری سنگین تراند و حمل و نقل آن نیز سخت تر است. اما طرفدار بیشتری دارند. زیرا مدل­ های متنوع تری دارند و میزان سرعت و تایم را می ­توان در آن تنظیم کرد و قیمتشان نیز بالاتر است و در اکثر باشگاه ­های ورزشی این مدل از تردمیل را می ­بینیم. 

برخی از تردمیل­ ها تاشو هستند که بیشتر کسانی که برای ورزش در خانه این مدل را انتخاب می­ کنند و برخی مدل ­ها غیر تاشو هستند که در ورزشگاه­ها کاربرد دارد. فروش اقساطی تردمیل باعث می شود کسانی که قصد خرید این وسیله را دارند بتوانند تردمیلی با کیفیت بالا تهیه کنند.

شرایط فروش اقساطی تردمیل

قسطی کلاب برای فروش اجناس خود شرایطی منحصر به فرد و ویژه ­ای را در نظر گرفته است. شرایطی که برای فروش اقساطی تردمیل در نظر گرفته به این صورت است که خریداران الزامی به پرداخت پیش پرداخت با پیش قسط ندارند و می ­توانند تنها با پرداخت پیش قسط اول صاحب این وسیله شوند و مابقی قسط­ ها را نیز بنا به شرایط خود به صورت سه یا دوازده ماهه پرداخت کنند که این شرایط به نفع خریداران است و برای رفاه حال مشتریان در نظر گرفته شده است. 

همچنین خرید آنلاین از قسطی کلاب باعث صرفه جویی در زمان خریداران نیز می­ شود. فروش اقساطی تردمیل برای کسانی که باشگاه دارند و خواهان چند دستگاه تردمیل هستند گزینه مناسبی است که پول زیادی را در یک زمان واحد پرداخت نمی­ کنند و از نظر اقتصادی بسیار به صرفه است و فروش اقساطی تردمیل گزینه خوبی برای متقاضیان این وسیله است.