شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید

فروش اقساطی فرش :


فروش اقساطی فرش 1000 شانه

در اکثر خانه های ایرانی ها فرش ماشینی از هر نوعی که در بازار موجود باشد مشاهده می شود. فرش های ماشینی به نسبت فرش های دستباف دارای قیمت پایین تری هستند، به همین علت مصرف آن ها بیشتر است هرچند قیمت پایین فرش ماشینی به معنای کم بودن کیفیت آن نمی باشد، فرش های ماشینی در طرح های بسیار زیبا و مختلفی بافته می شود که با توجه به قیمت مناسب تر آن برای زندگی خانواده ها کم درآمد رایج تر و پرطرفدار تر می باشد. فرش های ماشینی در انواع ۷۰۰ شانه ، ۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه تولید می شوند، که شما مشتریان گرامی می توانید انواع فرش 1000 شانه را از مجموعه قسطی کلاب خریداری نمایید.

شانه فرش:

در ماشین های بافندگی اغلب قسمتی به نام شانه فرش وجود دارد که تار فرش از بین شانه عبور می کند، در حقیقت تراکم عرضی در بخش گره هایی که بافته شده اند را همان شانه فرش می نامند، و واحد آن متر است و به آسانی محاسبه می گردد. به عنوان نمونه اگر می گوییم فرشی ۱۰۰۰ شانه است یعنی در هر یک متر از عرض آن تعداد گره ها ۱۰۰۰ عدد است، بنابراین با محاسبه گره های یک پنجم و یا یک دهم در یک متر می توانیم شانه فرش را محاسبه نماییم. اختلاف فرش ۷۰۰ با ۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه همین تعداد گره هاست البته تفاوت های چندانی بین آن ها وجود ندارد.

فروش اقساطی فرش 1000 شانه:

فرش 1000 شانه یکی از فرش های ایرانی اصیل و محبوب بین ایرانی ها می باشد که قیمتی بین فرش 700 شانه و فرش 1200 شانه دارد. از خصوصیات بارز فرش 1000 شانه ریز بافت های این فرش نسبت به فرش 700 شانه و فرش 500 شانه می باشد که این خصوصیات موجب می شود که فرش 1000 شانه  شباهت زیادی به فرش دستباف داشته باشد. به فرش هایی که دارای شباهت زیادی به فرش دستباف باشند، آن ها را فرش های دستباف گونه می نامند. هرچه قدر فرش شانه اش زیادتر باشد ریز بافت تر است و به فرش دستبافت شبیه تر می باشد، ولی تراکم فرش همانطور که از نامش مشخص است، به فشردگی و تراکم فرش مربوط می شود و هرچه فرش تراکم بیشتری داشته باشد فرش ماشینی محکم تر و ضخیم تر است. در بین فرش های 700 و 1000 و 1200 شانه بیشتر افراد به دنبال ضخامت و استحکام فرش هستند و از طرفی قیمت مناسب تر هم مدنظر می گیرند بنابراین فرش 1000 شانه مورد استقبال  بیشتری قرار می گیرد.

فروش اقساطی فرش 1000 شانه در قسطی کلاب:

اگر شما جزء مشتریان علاقه مند به فرش ماشینی 1000 شانه هستید و قصد خرید آن را دارید ولی توان خرید آن به صورت نقد را ندارید، خوب جایی را انتخاب کردید. در طرح فروش اقساطی فرش 1000 شانه در سایت قسطی کلاب به صورت آنلاین خرید راحت و آسان را تجربه نمایید.

برای این امر کافی است با بخش جستجو کالا در سایت کلاب بروید و فرش 1000 شانه مورد سلیقه خود را انتخاب نمایید سپس ضمن تماس با مشاوران مجموعه قسطی کلاب و راهنمایی های آن ها، از نحوه و چگونگی پرداخت قسطی آن و مبلغ پیش پرداخت و اقساط یک ساله آن مطلع گردید در واقع شما عزیزان کالای مورد نظر خود ر ا به صورت آنلاین خریداری می کنید اما هزینه آن را به صورت اقساطی پرداخت می نمایید. لذا عجله کنید و از طرح فروش اقساطی فرش 1000 شانه در قسطی کلاب بهره ببرید.