قبلی ۱ بعدی

شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید

فروش باطری اقساطی با شرایط ویژه

فروش اقساطی باطری، به عنوان یکی از قطعات تاثیر گذار و حائز اهمیت در ساختار خودرو محسوب می شود. فروش اقساطی باطری، در مواقع خرابی یا نیاز به تعویض این قطعه از درجه اهمیت بسزایی برخوردار می باشد. باطری، برق مورد نیاز در خودرو را تامین می کند. بر همین اساس، این محصول از منابع اصلی تولید برق به شمار می رود. شارژ باطری در هنگام روشن شدن وسیله نقلیه و به واسطه قطعه ای به نام دینام صورت می گیرد. عدم شارژ مناسب و مد نظر باطری، قابلیت روشن نمودن یا بکار گرفتن سایر لوازم برقی موجود در وسیله نقلیه نظیر رادیو و چراغ را فراهم نمی سازد. بر همین اساس، می توان از باطری به عنوان مغز خودرو نام برد. طراحی این محصولات به گونه ای صورت می گیرد که علاوه بر قابلیت شارژ شدن، با تامین برق مورد نیاز وسیله نقلیه، روشن شدن و استفاده از سایر لوازم الکتریکی خودرو امکان پذیر می گردد. لازم به ذکر است که باطری ماشین های سنگین و وسایل نقلیه به ترتیب 24 و 12 ولت می باشند. به دلیل اینکه بدون وجود باطری، استارت زدن خودرو مقدور نمی شود، فروش اقساطی باطری اهمیت دوچندانی پیدا می کند.

لزوم فروش اقساطی باطری

فروش اقساطی باطری، در مواقع فرسودگی یا خراب شدن این قطعه برای مصرف کننده آن لازم و ضروری نمود پیدا می کند. بدون وجود باطری هیچ یک از قطعات ماشین قابلیت کار کردن و عملکرد مناسب را پیدا نمی کنند. هنگامی که برق خودرو تامین نشود، عملا استفاده از ماشین محقق نمی گردد. در این حالت همه فعالیت ها مانند استارت زدن، استفاده از چراغ یا رادیو و در ساده ترین شکل بالا و پایین دادن شیشه ها نیز انجام نمی شود. در چنین شرایطی، چاره ای جز برطرف نمودن مشکلات باطری یا در مرحله حاد تر تعویض آن نمی باشد. جایگزین کردن باطری قدیمی با یک باطری نو، نیازمند صرف هزینه های بالا برای استفاده بهینه از خودرو می باشد. در این حالت و در صورت فراهم نبودن وجه لازم برای خریداری نمودن این وسیله، در قالب دغدغه و نگرانی بروز پیدا می کند.

فروش اقساطی باطری خودرو

در این وضعیت، فروش اقساطی باطری می تواند یک راهکار بسیار کاربردی و کارآمد به شمار رود. روش فروش اقساطی کمک مهمی با تهیه محصول مد نظر افراد، دغدغه و نگرانی بابت تهیه وجه کامل آن را مرتفع می سازد. در این زمینه استفاده از طرح های فروش اقساطی در قسطی کلاب می تواند راهکاری مقرون به صرفه و مورد توجه محسوب شود. دامنه فروش اقساطی قسطی کلاب از گستردگی زیادی برخوردار می باشد تا جایی که فروش اقساطی باطری را نیز در بر می گیرد.

فروش اقساطی باطری در قسطی کلاب

فروش اقساطی باطری در قسطی کلاب، در اقساط سه تا دوازده ماهه و با در نظر گرفتن نازلترین میزان سود و در جهت رفاه حال مشتریان و مصرف کنندگان صورت می گیرد. بر همین اساس، افراد با تکمیل روند ثبت نام معین شده از سوی مجموعه قسطی، می توانند کالای مورد نظر خود را انتخاب نموده و با پرداخت نخستین قسط آن را در اختیار بگیرند. طرح فروش اقساطی در قسطی کلاب از تنوع و گستردگی بسیار بالایی برخوردار می باشد. این طرح لوازم و قطعات خودرو را نیز شامل می گردد. فروش اقساطی باطری خودرو از این دسته تسهیلات به شمار می رود. برندهای معتبر و با کیفیت تولید کننده باطری خودرو در این مجموعه حضور پر رنگ و برجسته ای دارند. افراد می توانند با مراجعه به سایت قسطی کلاب ضمن مطالعه جزئیات فروش اقساطی باطری خودرو، از سایر طرح های ارائه شده در این زمینه اطلاع یابند. فروش اقساطی با توجه به وضعیت اقتصادی کنونی، بیش از پیش می تواند در جهت کمک به اقتصاد خانوارها قدم بر دارد. راهکاری فروش اقساطی به سبب مقرون به صرفه و انعطاف پذیر بودن، سبب روی آوردن بسیاری از آحاد جامعه به سمت استفاده از این تسهیلات می شود.