شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید

فروش محصولات مراقبت از مو اقساطی

موهای ما روزانه با عوامل زیادی مواجه میشوند که سلامتی آنها را به خطر می اندازد از جمله این موارد میتوان به:

اشعه ی خورشید

گرد و غبار های محیط

استرس های روزمره

شست و شوی نا کارآمد

سشوار کشیدن اشتباه

اتو کشیدن با گرمای بیش از حد

حال اگر بخواهیم از این شالوده های زیبایی محافظت کنیم چه باید بکنیم؟

فروش اقساطی محصولات مراقبت از مو یک راه بسیار آسان برای کسانی است که میخواهند محصولات بسیار با کیفیتی را با قیمتی بسیار مناسب آن هم به صورت اقساطی و بلند مدت تهیه کنند.

چرا فروش اقساطی محصولات مراقبت از مو؟

با توجه به حساسیت موها حتما باید از محصولات بسیار باکیفیت برای مراقبت و نگهداری آنها استفاده کرد، اما محصولات با کیفیت قیمت نسبتا بالاتری نسبت به محصولات بی کیفیت و فیک دارند، با این حال فروش اقساطی محصولات مراقبت از مو این امکان را فراهم میکند تا محصولات با کیفیت را به صورت اقساط بلند مدت تهیه کنیم، تا هم از موهایمان مراقبت کرده باشیم و هم در صرف هزینه صرفه جویی کرده باشیم.

فروش اقساطی محصولات مراقبت از مو

محصولات مراقبت از مو و بدن

 محصولات مراقبت از مو انواع مختلف و گوناگونی دارند ؛ از محصولات مکانیکی گرفته تا سرم مو، قرص ها و شامپو های تقویت کننده به همراه روغن های به خصوص از جمله: آرگان و هسته ی انار و انگور. سایت قسطی کلاب با فراهم آوردن این محیط به شما این فرصت را می دهد تا با استفاده از محیط کاربری آسان و ساده تنها با چند کلیک به بخش فروش اقساطی محصولات مراقبت از مو بروید و محصول مورد نیاز خود را انتخاب کنید. علاوه براین محصولات، محصولات گوناگون دیگری در سایت موجود است که میتوان از آنها محصولات آرایشی و بهداشتی و همچنین محصولات مراقبت از بدن را نام برد،  که آنها نیز دارای شرایط فروش استثنایی هستند که برای دسترسی به آنها میتوانید  به فروش اقساطی آرایشی و بهداشتی و فروش اقساطی محصولات مو و بدن مراجعه کنید.

روش های صحیح مراقبت از مو

برای اینکه همیشه مو های شاداب و خوش حالتی داشته باشید باید روش های صحیح مراقبت از مو را بشناسید.

روش های صحیح مراقبت از مو عبارت اند از:

1) مو ها را با آب ولرم بشویید زیرا آب سرد باعث شوره و آب بسیار داغ نیز به ریشه موها آسیب جدی میرساند.

2) حتما موهایتان را با سشوارهای استاندار و حرفه ای خشک کنید زیرا حرارت نامناسب باعث آسیب جدی و خشکی موها می شود.

3) به آرامی و به تعداد دفعات کمی موهای خود را شانه کنید زیرا شانه کردن به شدت و مکرر باعث ریزش مو های شما می شود.

4) از موهای خود در برابر اشعه ی آفتاب و نور uv خورشید محافظت کنید و حتما قبل از قرار گرفتن در معرض این نورها، پیشگیری های لازم از جمله تقویت کننده ها و مکمل های مخصوص را استفاده و به کار بگیرید.

5)حتما از اکسسوری های مناسب استفاده کنید زیرا اکسسوری های نا مناسب باعث شکنندگی و ایجاد موخوره در موها میشود، استفاده از کش ها و اکسسوری های مناسب دیگر برای مو خیلی خوب است و باعث ماندگاری حالت موها شده و از گره خوردگی موها جلوگیری میکند.

6)این نکته را بدانید که حتما پس از استفاده از سشوار آن را تمیز کنید زیرا بعد از استفاده از سشوار گرد و غبار موها جذب پره ها و موتور آن میشود و این باعث تغییر در حرارت موتور آن میشود و این تغییر دما به موهای شما آسیبی جدی می رساند.

شرایط فروش اقساطی محصولات مراقبت از مو

شرایط فروش اقساطی محصولات مراقبت از مو کاملا به سود مشتری بوده و مشتری میتواند کاملا به صرفه و راحت محصولات مراقبت ازمو را بدون هیچ پیش پرداخت و تنها با ارائه مدارک لازم و پرداخت قسط اول به صورت آنلاین و یا درب منزل، کالای مورد نظر خود را تحویل گرفته و با رضایت کامل مصرف نماید. تعداد قسط های فروش اقساطی محصولات مراقبت از مو بین 3 الی 12 ماه میباشد که بسته به نظر مشتری قابل تغییر است.