دسته بندی نتایج:

شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید

اهداف طرح فروش اقساطی سرخ کن 

امروزه با افزایش مشغله­ افراد، عامل سرعت انجام کارها در همه امور حائز اهمیت گردیده است. افزایش سرعت آشپزی نیز یکی از این فاکتورها می­باشد. تهیه دستگاه سرخ کن بعنوان وسیله ­ای که عملیات سرخ کردن مواد غذایی را در زمان کمتر و با کیفیت بالا انجام می­دهد از این جهت به واسطه انتخاب طرح فروش اقساطی سرخ کن سایت قسطی کلاب مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است.

مزیت استفاده از طرح فروش اقساطی سرخ کن

برای سرخ کردن و یا برشته کردن مواد غذایی از دستگاه سرخ کن استفاده می­شود. استفاده از این دستگاه باعث شده است کیفیت مواد غذایی سرخ شده حفظ شود چرا که عملکرد این دستگاه برخلاف شیوه دستی بصورت یکنواخت و برنامه ­ریزی شده­ انجام می­گیرد. توجه بخشهای تحقیق و توسعه کارخانجات تولید کننده سرخ کن باعث شده است که دستگاههای سرخ کن بدون نیاز به روغن نیز روانه بازار مصرف گردند. این موضوع در سطح بسیار موثری در جهت بهبود زندگی و سلامت جامعه مطرح شده است.  

ساختار دستگاه سرخ کن شامل المنتهای حرارتی، سبد قرارگیری مواد غذایی، مخزن روغن و کلیدهای کنترلی هستند. جنس بدنه دستگاه سرخ کن معمولا از استیل یا فولاد نرم ساخته می­شود. جنس استیل بکار رفته در طراحی بدنه زیبایی خاصی به این وسیله در معرض دید در آشپزخانه بخشیده است. 

فروش اقساطی انواع سرخ کن

از آنجائیکه عمل سرخ کردن باعث تولید بو می­شود در اکثر دستگاههای سرخ کن برقی سیستم بادگیری تعبیه شده است که بوی متصاعد شده را دریافت و تصفیه می­نماید. از لحاظ ساختمانی هر دستگاه سرخ کن به دو بخش سرد و گرم تقسیم ­بندی می­شود . بخش گرم محل دیگ و قرار گیری مواد غذایی است که به منظور سرخ شدن انباشت می­شوند. 

بخش سرد نیز در قسمت کف دستگاه، محلی است که برای تجمع خرده ­ریزه های مواد غذایی سرخ شده در نظر گرفته شده است. سرد بودن این قسمت در جهت جلوگیری از سوختن و متصاعد شدن بوی نامطبوع مواد غذایی در نظر گرفته شده است.

انواع سرخ کن 

اصولا سرخ کن ها به سه دسته سرخ کنهای بزرگ صنعتی، سرخ کنهای خانگی و سرخ کنهای بدون نیاز به روغن تقسیم می­شوند. بر اساس ذائقه مصرف کنندگان استفاده از دو نوع سرخکن روغنی و بدون نیاز به روغن رایج می­باشد. در نوع روغنی مواد غذایی به واسطه استفاده از روغن مایع مناسب در مخزن از طریق المنتهای حرارتی سرخ می­شوند. در سرخ کنهای بدون روغن نیز عمل سرخ کردن توسط جریان هوای گرم انجام می­گیرد.

فروش اقساطی انواع سرخ کن

نکات کلیدی در خرید سرخ کن 

اقدام به خرید این محصول از طریق استفاده از طرح فروش اقساطی سرخ کن باید براساس توجه به تعداد افراد خانوار صورت بگیرد. خرید دستگاههای بزرگ برای مصرف روزانه خانوار های کوچک از لحاظ مصرف برق و نیز روغن مقرون به صرفه نخواهند بود. بهتر است از دستگاههای سرخ کن تایمر دار استفاده شود چرا که این دستگاهها با تنظیم برنامه پخت می­توانند بهترین کیفیت سرخ نمودن را با کم­ترین مصرف انرژی ایجاد نمایند. 

دستگاههای سرخ کن حاوی فیلترهایی هستند که در موقع خرید لازم است به سهولت دسترسی به فیلترهای و امکان شستشوی مداوم آنها دقت شود. بهتر است دستگاه سرخ­ کنی برای خرید انتخاب شود که سبد آن از مخزن قابلیت جدا شدن داشته باشد. در اینصورت با استفاده از خاصیت نچسب بودن بدنه از مخزن می­توان برای سرخ کردن مواد غذایی بیشتری در مدت زمان کم بهره جست. امروزه دستگاههای سرخ کنی که وضعیت کاری را بصورت چراغ­های هشدار دهنده و یا بصورت دیجیتال اعلام می­کنند از محبوبیت بیشتری برای خرید برخوردار هستند.

استفاده از طرح فروش اقساطی سرخ کن

 در زمان محدودیت بودجه و در مواردی که هزینه ­ای غیر منتظره به جهت خرابی دستگاه فعلی سرخ کن به سبد خانوار تحمیل شود می­توان از طرح فروش اقساطی سرخ کن به عنوان طرحی کارساز استفاده نمود. این طرح همچنین خریدهای انبوه سازمانها و خریدهای خاص نظیر تهیه جهیزیه را در سطح بالایی آسان نموده است. با ورود به سایت قسطی کلاب مصرف کنندگان امکان مطالعه مشخصات فنی تنوع قابل توجهی از دستگاههای سرخ کن را خواهند داشت.

 این موضوع به خرید مطمئن از طریق مقایسه محصولات کمک شایانی نموده است. با انتخاب محصول و تماس کارشناس سایت برای اخذ مدارک،  محصول در شرایطی بسیار آسان در اسرع وقت در درب محل تحویل خریداران می­گردد. برای تسهیل پرداخت اولین قسط امکان پرداخت از درگاه پرداخت الکترونیکی میسر شده است. پرداختهای آنلاین به دلیلی بهره­مندی سایت از نماد اعتماد پرداخت الکترونیکی و سایر مجوزهای قانونی در سطح مطمئنی صورت می­گیرد. همچنین برای اعتماد بیشتر خریداران امکان تسویه اولین قسط در هنگام تحویل محصول نیز مهیا شده است.