دسته بندی نتایج:

شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید

شرایط فروش اقساطی اجاق گاز 

فروش اقساطی اجاق گاز بهترین راهکار به ویژه برای کسانی است که در پی فراهم کردن جهیزیه‌ی فرزندان خود هستند.

این افراد می‌توانند انواع اجاق گاز از انواع برندها و تولید کنندگان را به صورت قسطی خریداری نمایند. بهترین برندهای داخلی و خارجی اجاق گاز را می‌توانید با پرداخت مبلغ کمی در فروشگاه‌های فروش اقساطی اجاق گاز تهیه کنید. 

این یک سیستم و راهکار خوب و بسیار مناسب برای این قشر از افراد است. چرا که با این شرایط سخت اقتصادی و قیمت‌های بالای کالاها و محصولات خانگی آنها فقط اجاق گاز قرار نیست خریداری نمایند بلکه آنها باید برای تهیه‌ی کامل جهیزیه فرزندان خود مجبور هستند لوازم و وسایل خانگی بسیار زیادی را خریداری نمایند و تهیه‌ی این تعداد از لوازم به صورت نقدی با این شرایط اقتصادی تقریبا غیر ممکن است. 

بنابراین بهترین راهکار مراجعه به مراکز و فروشگاه‌های فروش اقساطی اجاق گاز  و دیگر وسایل و لوازم خانگی است.

فروش اقساطی اجاق گاز

انواع اجاق گاز

اجاق گازها انواع مختلفی دارند و برندهای داخلی و خارجی بسیار هستند که این وسایل و تجهیزات خانگی را تولید می‌کنند. 

اجاق گاز را می‌توان در سه نوع رومیزی، توکار و ایستاده دسته بندی کرد. اجاق گازهای توکار در انواع تعداد شعله تولید می‌شوند. 

بیشتر خانه‌های امروزی با اجاق گاز توکار و داخل کابینتی اجاره داده شده و فروخته می‌شوند. بیشتر این اجاق گازها پنج و چهار شعله هستند و دارای جنس‌های شیشه‌ای، سرامیکی و استیل هستند. 

در ادارات و سازمان‌ها اجاق گازهای رومیزی دو شعله بهترین انتخاب است چرا که این اجاق گازها فضای کمی را می‌گیرند. اجاق گازهای ایستاده در گذشته در خانه‌ها بیشتر مورد استفاده قرار می‌گرفتند. 

مزیت استفاده از این اجاق گازها این است که دارای فر هستند. هنوز هم برخی از خانم‌های خانه دار طرفدار استفاده از چنین اجاق گازهایی هستند و از انواع جدید و مدرن آنها استفاده می‌کنند.

ویژگی‌های انواع اجاق گاز

انواع اجاق گاز دارای ویژگی‌ها و خصوصیت‌های مختلف هستند. مثلا بیشتر اجاق گازهای رومیزی دارای سه شعله هستند. این اجاق گازها دارای فندک بوده و جنس شبکه آنها آهن و چدن و جنس ولوم‌های آنها از پلاستیک است. 

از این اجاق گازها می‌توان در آشپزخانه‌های کوچک و بالکن‌ها و حیاط‌ها استفاده کرد. بیشتر اجاق گازهای ایستاده دارای پنج شعله، شیشه نشکن، فر، فندک و جنس شبکه چدنی هستند.

 این اجاق گازها از ایمنی خوبی برخوردار بوده و به آسانی و راحتی شست و شو می‌شوند. بیشتر اجاق گازهای توکار پنج شعله بوده و دارای شبکه از جنس چدن و درب شیشه‌ای نشکن هستند. این اجاق گازها همچنین دارای فندک اتوماتیک و تایمر هستند.

قیمت انواع اجاق گاز

انواع اجاق گاز دارای قیمت‌های مختلف و متنوعی هستند. قیمت اجاق گازها بستگی به نوع اجاق گاز و برند سازنده‌ی آنها دارد. اجاق گازهای رومیزی قیمت بسیار کمتری نسبت به دیگر اجاق گازهای ایستاده و توکار دارد. قیمت اجاق گازهای ایستاده به دلیل دارا بودن فر بیشتر است. قیمت اجاق گازها همچنین بستگی به برند سازنده‌ی آنها دارد. برندهای خارجی و معتبر بین المللی قیمت بیشتری نسبت به برندهای داخلی دارند.

شرایط فروش اقساطی اجاق گاز

فروش اقساطی اجاق گاز در بهترین و مناسب ترین شرایط انجام می‌شود. شرایطی که می‌تواند برای خیلی از افراد و خانوارها مناسب و ایده آل باشد. 

برخی از انواع اجاق گازها را باید پس از پرداخت مبلغ پیش پرداخت و اولین قسط و برخی دیگر را تنها با پرداخت اولین قسط می‌توان خریداری کرد.

 هرچه مبلغ پیش پرداخت بیشتر باشد مبلغ اقساط ماهیانه و مدت زمان بازپرداخت آن کمتر خواهد شد. مدت زمان بازپرداخت اقساط ماهیانه بین 3 تا 12 ماه تعیین شده است که هر خریداری می‌تواند باتوجه به توان مالی و بودجه‌ای که در نظر گرفته است آن را تعیین کند. 

در فروشگاه‌های فروش اقساطی اجاق گاز، مبلغ اجاق گازهای قسطی نزدیک به مبلغ نقدی آنها در نظر گرفته شده است.