دسته بندی نتایج:

شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید

خرید قسطی جارو برقی

فروش اقساطی جاروبرقی راهکاری مناسب و ایده آل برای افرادی است که به این وسایل و لوازم خانگی نیاز دارند اما توان خرید نقدی آنها را ندارند. جاروبرقی جزو لوازم و وسایل خانگی پرکاربرد و پر فروش است. بیشتر خانوارها پس از هر چند سال نیاز به تعویض جاروبرقی‌های قدیمی و جایگزینی آنها با جاروبرقی‌های دارای تکنولوژی و فناوری جدیدتر و مدرن تر پیدا می‌کنند.

چرا که هر سال تکنولوژی و فناوری جاروبرقی‌ها تازه‌تر و امکانات و قابلیت‌های جدیدتری به آنها اضافه می‌شود. البته افرادی هم هستند که برای تهیه‌ی جهیزیه‌ی فرزندان خود قصد تهیه و خرید جاروبرقی را دارند چرا که جاروبرقی یکی از مهمترین وسایل و لوازم جهیزیه است. قیمت جاروبرقی‌ها هم مثل دیگر لوازم و تجهیزات خانگی با توجه به افزایش قیمت ارز جهش زیادی پیدا کرده است و خرید اقساطی آنها بسیار به صرفه است.

برندهای جاروبرقی

برندهای تولید جاروبرقی بیشتر خارجی و بین المللی هستند و تنها تعداد کمی برند داخلی طراحی و ساخت جاروبرقی وجود دارد. یکی از معدود برندهای داخلی تولید جاروبرقی پارس خزر است که با توجه به قیمت مناسب و به صرفه‌ای که دارد؛ از امکانات و قابلیت‌های مناسب و خوبی برخوردار است. از معروفترین برندهای خارجی و بین المللی تولید جاروبرقی را می‌توان فیلیپس، سامسونگ، ال جی، پاناسونیک،بوش، هیتاچی و ... اشاره کرد که هر کدام از این برندها خصوصیات و ویژگی‌های خاص و متفاوتی را برای طراحی و تولید آنها تعبیه می‌کنند.

فروش اقساطی جاروبرقی

قیمت جاروبرقی

قیمت جاروبرقی با توجه به نوع آن و برند سازنده‌ی هر کدام تعیین می‌شود. طبیعی است که برندهای معتبر و شناخته شده‌ی خارجی دارای قیمت بیشتری نسبت به برندهای داخلی هستند. با افزایش قیمت ارز و بروز مشکلات اقتصادی قیمت جاروبرقی‌های خارجی وارداتی بیشتر شد. البته برخی از برندهای خارجی هستند که جاروبرقی‌های خود را در داخل طراحی کرده و می‌سازند که قیمت آنها کمتر از جاروبرقی‌های وارداتی همان برند است. برندهای داخلی دارای امکانات و قابلیت‌های مناسبی بوده و از قیمت به صرفه تری برخوردار هستند.

مزایای فروش اقساطی جاروبرقی

فروش اقساطی جاروبرقی مزایای زیادی برای خریداران دارد. آنها می‌توانند در این شرایط سخت اقتصادی بهترین جاروبرقی‌ها از بهترین برندها را تنها با پرداخت اولین قسط و مبلغ بسیار کمی خریداری نمایند و محصول و کالای خود را در کوتاهترین زمان درب منزل و یا محل کار خود تحویل بگیرند. کلیه‌ی پروسه‌ی ثبت نام و تحویل ضمانت نامه‌ها و مدارک و پرداخت اقساط به صورت اینترنتی و بدون مراجعه حضوری انجام می‌شود. همچنین فروش اقساطی کالاها و لوازم برای افرادی که قصد سرمایه گذاری و تامین لوازم و کالاها را دارند ؛ بسیار مناسب است. آنها می‌توانند به این روش فروش اقساطی کالاها و لوازم به عنوان روشی مناسب و ایده آل برای سرمایه گذاری نگاه کنند. این یک روش ایده آل و پر سود و کاملا شرعی برای سرمایه گذاری است. سود این سرمایه گذاری به صورت ثابت و کاملا تضمین شده است.

شرایط فروش اقساطی جاروبرقی

فروش اقساطی جاروبرقی با شرایط خوب و مناسبی انجام می‌شود. خریدار پس از ثبت نام در سایت و تحویل ضمانت نامه‌های لازم و بررسی آنها توسط کارشناس شرکت واجد شرایط برای خرید اقساطی محصولات و لوازم می‌شود. سپس وی با پرداخت اولین قسط و انتخاب قیمت و زمان پرداخت اقساط در سایت صاحب کالا و محصول می‌شود. زمان بازپرداخت اقساط فروش کالا و محصولات بین 3 تا 12 ماه تعیین شده است و خریدار می‌تواند مدت زمان پرداخت اقساط و مبلغ آن را خودش تعیین کند. در صورت پرداخت مبلغی به عنوان پیش پرداخت مدت زمان و مبلغ اقساط ماهیانه کمتر خواهد شد. برای رفاه حال مشتریان مبلغ کالا و محصول به صورت نقدی با مبلغ نهایی محصول قسطی بسیار نزدیک در نظر گرفته شده است.