قبلی ۱ ۲

خرید اقساطی یخچال فریزرهای بوش

بوش یکی از برندهای بسیار معروف لوازم خانگی است که به دلیل زیبایی طراحی و به روز بودن تکنولوژی های مورد استفاده در محصولات خود جایگاه ویژه ای بین مشتریان و مصرف کنندگان پیدا کرده است. با وجود طرح فروش اقساطی لوازم خانگی در قسطی کلاب می توانید تنها با پیش پرداخت اولیه درصدی از قیمت و قسط بندی کردن باقیمانده مبلغ، مدل مورد نظر خود را به راحتی خریداری نمایید.

آنچه که افراد را به خرید یخچال و فریزرهای بوش ترغیب می کند فناوری های خاص و ویژه ای است که بوش در محصولات خود به کار برده است تا اصل تمایز را بین رقبای خود رعایت کند. در زیر توضیحاتی در مورد این فناوری ها جهت آشنایی بیشتر با آن ها ارائه می دهیم.

فروش اقساطی یخچال فریزر بوش

بررسی فناوری های یخچال فریزرهای بوش

فناوری vitafresh: همان طور که می دانید تازگی مواد به رطوبت و دمای یخچال بستگی دارد و با افزای میزان رطوبت تا مقدار مناسب می توان طول عمر سبزیجات و میوه ها را افزایش داد. این فناوری به شما امکان تنظیم رطوبت متناسب با نوع مواد غذایی و مقدار آن ها را می دهد. این تکنولوژی طول عمر مواد غذایی را می تواند تا سه برابر افزایش دهد.

فیلتر super freezing : این فناوری از سوختگی ناشی از یخ زدگی یا آب شدن ناخواسته مواد غذایی جلوگیری می کند. باقرار دادن مواد غذایی تازه در داخل فریزر این فناوری دما را تا -32 درجه پایین برده و درنتیجه مانع آب شدن دیگر مواد غذایی می شود. علاوه براین با منجمد شدن سریع مواد غذایی، به حفظ مواد مغذی آن ها کمک می کند.

فیلتر Airfresh: این فیلتر که در پنکه یخچال تعبیه شده است، با کاهش بوی نامطبوع مواد غذایی و باکتری های موجود در فضای درونی یخچال، باعث تازه ماندن هوای یخچال می شود.

دسته بندی یخچال فریزرهای بوش

یخچال فریزر دوقلو: این دسته از محصولات بوش شامل یک یخچال و یک فریزر جدا از هم است که به صورت یک مجموعه به بازار عرضه شده است و شما می توانید این دو را به صورت جداگانه در خانه خود و در فضای مناسب قرار دهید. ازجمله مزایای این دسته از محصولات گنجایش و ظرفیت بالا در قرار دادن مواد غذایی و همچنین جا به جایی آسان آن به دلیل جدا بودن یخچال و فریزر از یکدیگر در مقایسه با یخچال های ساید است.

بوش ظرفیت های مختلفی را برای این دسته در نظر گرفته است که افراد با توجه به تعداد خانواده و میزان نیاز به فریزر و همچنین متناسب با فضای خانه می توانند مدل های مختلفی را انتخاب نمایند. شاید یکی از عواملی که باعث شود شما به این مدلاز محصولات بوش فکر کنید مصرف پایین انرژی آن می باشد.

یخچال ساید بای ساید: شرکت بوش جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان، یخچال های ساید را طراحی و تولید می کند. این مدل در کنار فراهم کردن فضای بزرگ به منظور نگه داری انواع مواد غذایی ، بر روی بدنه خود مجهز به آبسرد کن و یخساز اتوماتیک است که در کاهش مصرف انرژی بسیار موثر می باشد.

یخچال فریزرهای دو درب: یکی از طراحی های اولیه یخچال ها این دسته از مدل هاست که به طراحی کلاسیک معروف است. یخچال های دو درب بوش به سه مدل فریزر بالا، فریزر پایین و توکار فریزر پایین تقسیم می شوند که شما با توجه به نوع مصرف خود از یخچال فریزر می توانید مدل مناسب را انتخاب و خریداری نمایید.

این مدل برای خانواده های کم جمعیت یا افرادی که فضای کافی در آشپزخانه خود جهت قرار دادن یخچال های دوقلو یا ساید ندارند، توصیه می شود. با توجه به طراحی بوش این دسته از محصولات در کنار فضای مناسب داخلی و کم مصرف بودن و تنوع بالا در مدلها گزینه مناسبی جهت انتخاب می باشد.

یخچال : یخچل های تک بوش بدون بخش فریزر ، تنها جهت خنک سازی و نگه داری مواد غذایی برای بازه زمانی طولانی تر و با حفظ کیفیت و تازگی مواد طراحی شده اند. این دسته در مدل های ایستاده، یکپارچه و توکار تولید می شوند که شما با توجه به نیاز خود و نوع استفاده از یخچال می توانید مناسبرین مدل را خریداری نمایید.

فریزر: یکی دیگر از محصولات بوش، فریزرهای تک است که کم مصرف بودن و قابلیت خنک کنندگی بالا  از مزیت های این دسته می باشد. در فضای داخلی فریزرها در کنار ظرفیت بالا امکان جابه جایی و تغییر قفسه ها به منظور تنظیم ارتفاع طبقات متناسب با مقدار مواد غذایی وجود دارد. فریزرهای بوش به گونه ای طراحی شده اند که از یخ زدگی کامل مواد غذایی جلوگیری می کند، به همین دلیلمی توان گفت مصرف انرژی پایینی دارد.