Dual LED
Quad LED
LED

128 گیگابایت
16 گیگابایت
2 گیگابایت
250 گیگابایت
256 گیگابایت
32 گیگابایت
320 گیگابایت
4 گیگابایت
500 گیگابایت
512 گیگابایت
60 گیگابایت
64 مگابایت
64 گیگابایت
8 گیگابایت
دو ترابایت
یک ترابایت

1 گیگابایت
1.5 گیگابایت
12 گیگابایت
16 گیگابایت
2 گیگابایت
256 مگابایت
3 گیگابایت
4 گیگابایت
512 مگابایت
6 گیگابایت
8 گیگابایت

دارد - دو سیم کارت
دارد - یک سیم کارت

2G
3G
4G
5G
بدون سیم کارت

2.0 تا 2.4 اینچ
بزرگتر از 13 اینچ
بین 10 تا 13 اینچ
بین 8 تا 10 اینچ
کوچکتر از 8 اینچ

MicroSDHC
Nano Memory
SD
microSD
miniSD
فاقد پشتیبانی از کارت حافظه

Bluetooth
Lightning
USB Type-c
microUSB
اسلات PCI
جک 2.5 میلی متری صدا
جک 3.5 میلی متری خروجی صدا
جک 3.5 میلی متری صدا
جک 3.5 میلی متری ورودی صدا
شیار سیم کارت
شیار کارت حافظه
شیار کارت حافظه Micro SD

دوربین اصلی

8 تا 10 اینچ (متوسط)
بزرگتر از 10 اینچ (بزرگ)
کوچکتر از 8 اینچ (کوچک)

اپل
ایسوس
ایکس ویژن
سامسونگ
لنوو
مایکروسافت
هوآوی

 فروش اقساطی تبلت سامسونگ در حقیقت طرحی است برای مساعدت افراد و سازمانها برای مدیریت دانش مورد نیاز برای ارتقای شخصی و یا سازمانی مدیریت دانش که خود به واسطه دریافت اطلاعات عملی می شود، در جهان فناوری امروزی جایگاه خود را از قدرت دانش به انتشار و ترویج دانش تغییر داده است. طرح فروش اقساطی تبلت سامسونگ نیز اقدامی از سوی سایت قسطی کلاب است که بتواند افراد و سازمان ها را در اجرای عملی این ا مر خطیر و مهم حمایت نماید. 

مزایای استفاده از طرح فروش اقساطی تبلت سامسونگ

در جهان فناوری کنونی اهمیت انتشار و دریافت اطلاعات تا سطحی است که افراد و سازمانها قطعا نیاز به دسترسی به داده ها در طی 24 ساعت شبانه روز را دارند. ابزار مناسبی که بتواند این موضوع را پشتیبانی نماید دستگاه تبلت است.

شاید برخی بر این عقیده باشند که حضور گوشی­های هوشمند و همراه می­ تواند جایگزین مناسبی برای تبلت ها باشند. ولی باید توجه داشت که گوشی همراه بعلت عاجز ماندن در اجرای برنامه های کاربردی؛ تاکنون نتوانسته­ است جایگاه رایانه قابل حمل و تبلت را اشغال نماید.

تبلت های سامسونگ تولیدی با قابلیت پشتیبانی از برخی امکانات نظیر استفاده از سیم­کارت و نیز دارا بودن دوربین های عکاسی و فیلمبرداری توانسته ­اند استفاده از این دستگاه را مقرون به صرفه نمایند. از این جهت استفاده از طرح فروش اقساطی تبلت سامسونگ به جهت بهره مندی کاربر از امکانات چند وسیله با سرمایه گذاری برای یک خرید یک وسیله؛ می تواند طرحی مقرون به صرفه باشد.

تفکر مدیریتی لی کان هی؛ مالک سامسونگ مبنی بر تبدیل شدن به شرکت درجه یک جهانی ، شاید دلیل کافی باشد که خرید از طریق طرح فروش اقساطی تبلت سامسونگ را در سطح مطمئنی تضمین ­نماید.

سابقه ذهنی خوب استفاده از محصولات سامسونگ سبب شده است که مصرف کنندگان ایرانی بتوانند با خیال آسوده تبلت مورد نیاز خود را از طریق طرح فروش اقساطی تبلت سامسونگ تهیه نمایند.

تبلت های رویایی سامسونگ در سطح میان رده و حرفه ای تولید می شوند که بر اساس کاربرد و هزینه، امکان استفاده از آن برای همه اقشار جامعه میسر شده است.

تبلت سامسونگ

کیفیت تصویر صفحه نمایش تبلت سامسونگ با وضوح تصویر بالا، سبکی و زیبایی طرح ظاهری و نیز استفاده از مواد اولیه با کیفیت در ساخت بدنه یکی از بارزترین دلایل انتخاب این برند از طرف مصرف کنندگان می ­باشد.

با انتخاب طرح فروش اقساطی تبلت سامسونگ می­ توان لذت شنیدن صدای پرطنین و واقعی را تجربه نمود. تبلت سامسونگ به واسطه استفاده از فناوری های مدرن در سیستم صوتی توانسته است رضایت مشتریان را در زمینه پشتیبانی از اصوات سه بعدی و امکان ضبط مکالمات فراهم آورد.

یکی از دغدغه های خریداران تبلت؛ امکان پشتیبانی درگاه­ های تبلت می ­باشد. خرید تبلت از طریق طرح فروش اقساطی تبلت سامسونگ می تواند پاسخگوی مطمئنی برای این موضوع باشد. چرا که تبلت های سامسونگ از درگاه هایی نظیر یو اس بی و اچ دی ام آی بخوبی پشتیبانی می نمایند. این موضوع نگرانی کاربران را در استفاده از وسایل جانبی نظیر ماوس و ویدئو پروژکتور مرتفع می­ سازد.

استفاده از طرح فروش اقساطی تبلت سامسونگ

قیمت تبلت سامسونگ به علت وارداتی بودن این کالا، تحت تاثیر نوسانات ارزی قرار دارد. شاید تعلل در خرید تبلت سامسونگ مورد نیاز به جهت تامین هزینه پرداخت نقدی برای خرید سبب شود کاربر موقعیت خرید این محصول را به سبب افزایش بی رویه قیمت از دست بدهد. از این رو طرح فروش اقساطی تبلت سامسونگ می­ تواند در زمان نیاز به تهیه این محصول برای مصرف کننده مفید باشد.

در شیوه بازاریابی نوین استفاده از ابزار دیجیتال خصوصا در بخش فروش رایج و الزامی گردیده است. بطور مثال در سیستم فروش محصول و یا خدمات؛ موضوع سفارش گیری از مراحلی است که نیاز به دقت و سرعت بالایی است. استفاده از یک تبلت می تواند سرعت و دقت سفارشگیری را از طرف کارشناس فروش بالا ببرد.

در سازمان های فروش به دلیل الزام خرید انبوه تبلت، استفاده از طرح فروش اقساطی تبلت سامسونگ می ­تواند، راهکاری کاربردی برای تامین تبلت مورد نیاز بخش های سفارش گیری، انبارداری و حسابداری باشد.

شرایط خرید در سایت قسطی کلاب تا سطحی آسان شده است که کاربران می ­توانند با انتخاب طرح فروش اقساطی تبلت سامسونگ با پرداخت بخشی از قیمت محصول بصورت پیش پرداخت مابقی مبلغ را به واسطه کسب درآمد از استفاده از تبلت سامسونگ خریداری شده به آسانی تسویه حساب نمایند.