وب کم

Mini Display Port
دو عدد
نه عدد
یک عدد

یک عدد
دو عدد

۱.۵
۱.۸
۲.۱۹
۲.۴
۲.۵
۲.۷
۲۱.۵
۲۲
۲۳.۶
۲۳.۸
۲۴
۲۴.۵
۲۷
۲۸
۲۸.۲
۲۹
۲۹.۵
۳۱.۵
۳۲
۳۴
۳۵
۴
۴۲
۴۳
۴۸
۴۹
۵۰
18.5
19
19.5

سه تا شش میلی‌ثانیه
یک تا سه میلی‌ثانیه
۳ تا ۶ میلی‌ثانیه
۶ میلی‌ثانیه و بیشتر
کمتر از یک میلی ثانیه
۱ تا ۳ میلی‌ثانیه

دو عدد
سه عدد
چهار عدد
یک عدد

Audio Out
HDMI
RS۲۳۲
USB
USB HUB ۲.۰
USB Type-C
USB Type-C ۳.۰
USB هاب
USB ۲.۰
USB ۳.۰
USB ۳.۱
USB ۳.۲
VGA
Display Port
R۲۳۲

ADS
AH-IPS
E-LED
H-IPS
IPS
Rapid IPS
TN
VA

اداری
خمیده
طراحی و ادیت
عکاسی
لمسی
کاربری عمومی
گیمینگ

LCD
LED
Quantum Dot
WLED

17 اینچ و کوچک‌تر
18 تا 20 اینچی
21 تا 23 اینچی
24 تا 26 اینچی
27 اینچ و بزرگ‌تر

مانیتور ال جی بصورت اقساطی

مانیتورها به عضوی جدانشدنی از زندگی ما تبدیل شده اند، همه ی ما برای دیدن بازی ها، فیلم ها و سریال های خود به یک مانیتور نیاز داریم که تصاویر را به صورت کاملا واقعی و با بالاترین کیفیت به ما نشان دهد. به همین دلیل است که ما به شما مانیتورهای ال جی را پیشنهاد می دهیم. ما برای شما فروش اقساطی مانیتور ال جی را در نظر گرفته ایم که با توجه به بالا رفتن قیمت ها یک راه اقتصادی و به صرفه محسوب می شود. با ما همراه باشید تا بیشتر با ویژگی های مانیتورهای ال جی و مزایای فروش اقساطی مانیتور ال جی آشنا شویم.

ویژگی های مانیتور ال جی

مانیتور ال جی ویژگی هایی دارد که می تواند برای شما تصاویری واقعی و شفاف را به ارمغان آورد. با مانیتورهای ال جی و طراحی منحصر بفرد آن می توانید در هر قسمتی از خانه که نشسته اید بهترین تصاویر را مشاهده کنید. اگر می خواهید یک تجربه جدید از مانیتورهای ال جی داشته باشید، می توانید مانیتورهای سه بعدی ال جی را امتحان کنید آن ها به شما تجربه ی دیدن صحنه های واقعی را خواهند داد. در بسیاری از مانیتورهای ال جی امکان دیدن تصاویر به صورت همزمان نیز وجود دارد. 

رزولوشن مانیتور ال جی به این صورت است که می توانید تصاویر را با بیشترین جزییات مشاهده کنید. نور پس زمینه مانیتور ال جی دارای سطوح عمیق سیاه و رنگ های غنی برای بهتر نشان دادن جزئیات کنتراست رنگ ها به همراه رنگ های شگفت انگیز است. هیچ کدوم از زوایای تصویر از چشم شما دور نخواهد ماند. ال جی در انواع مختلف مانیتورهای خود از جدیدترین تکنولوژی ها استفاده می کند تا حسی متفاوت را برای شما به ارمغان آورد.

مانیتور ال جی

مانیتورهای ال جی تصاویر را به صورت عریض تر از مانیتورهای دیگر به شما نشان می دهند و تصاویر واضح تری را با آن ها خواهید دید. صدا در مانیتورهای ال جی به گونه ای است که احساس واقعی بودن تصاویر را برای شما بیشتر می کند و به گونه ای پخش می شود که در هر نقطه ای می توانید صدا را به صورت واضح بشنوید. مانیتورهای ال جی دارای زوایای خاصی هستند و به همین دلیل نیازی نیست جهت مانیتور را تغییر دهید و در هر نقطه تصاویر به صورت واضح دیده می شوند.

مزایای فروش اقساطی مانیتور ال جی

از آن جایی که قیمت دلار بر قیمت مانیتورهای ال جی تاثیر می گذارد و ممکن است به همین دلیل از خرید مانیتور ال جی پشیمان شوید، فروش اقساطی مانیتور ال جی نیز نیز می تواند یک کمک قابل توجه برای شما باشد تا بهترین مانیتورهای ال جی را به راحتی خریداری کنید. فروش اقساطی مانیتور ال جی برای شرکت ها یا کافی نت ها نیز بسیار مفید است. فروش اقساطی مانیتور ال جی به صورت 12 ماهه نیز وجود دارد و حتی خریداران می توانند مدت زمان پرداخت قسط را خود انتخاب کنند. فروش اقساطی مانیتور ال جی به این صورت است که ابتدا شما مبلغی را به صورت پیش پرداخت، پرداخت می کنید و در ادامه بقیه ی آن را به صورت اقساط در مدت زمان دلخواه خود پرداخت کنید.

فروش اقساطی مانیتور ال جی می تواند برای مکان هایی که نیاز به تعداد زیادی مانیتور دارند نیز بسیار مفید باشد و به این صورت می توانند مانیتورها را خریداری کرده و پول آن را بعد از مدتی به صورت قسطی بپردازند. با فروش اقساطی مانیتورهای ال جی دیگر نگرانی از بابت قیمت ها وجود نخواهد داشت و مصرف کنندگان می توانند با خیال راحت تعداد مورد نیاز از مانیتورها را سفارش داده و در مدت زمان خاصی پول آن را پرداخت کنند.