وب کم

Mini Display Port
دو عدد
نه عدد
یک عدد

یک عدد
دو عدد

۱.۵
۱.۸
۲.۱۹
۲.۴
۲.۵
۲.۷
۲۱.۵
۲۲
۲۳.۶
۲۳.۸
۲۴
۲۴.۵
۲۷
۲۸
۲۸.۲
۲۹
۲۹.۵
۳۱.۵
۳۲
۳۴
۳۵
۴
۴۲
۴۳
۴۸
۴۹
۵۰
18.5
19
19.5

سه تا شش میلی‌ثانیه
یک تا سه میلی‌ثانیه
۳ تا ۶ میلی‌ثانیه
۶ میلی‌ثانیه و بیشتر
کمتر از یک میلی ثانیه
۱ تا ۳ میلی‌ثانیه

دو عدد
سه عدد
چهار عدد
یک عدد

Audio Out
HDMI
RS۲۳۲
USB
USB HUB ۲.۰
USB Type-C
USB Type-C ۳.۰
USB هاب
USB ۲.۰
USB ۳.۰
USB ۳.۱
USB ۳.۲
VGA
Display Port
R۲۳۲

ADS
AH-IPS
E-LED
H-IPS
IPS
Rapid IPS
TN
VA

اداری
خمیده
طراحی و ادیت
عکاسی
لمسی
کاربری عمومی
گیمینگ

LCD
LED
Quantum Dot
WLED

17 اینچ و کوچک‌تر
18 تا 20 اینچی
21 تا 23 اینچی
24 تا 26 اینچی
27 اینچ و بزرگ‌تر

مانیتور ایسوس اقساطی

امروزه و با افزایش هزینه های خرید محصولات دیجیتالی، کاربران توانایی خریدهای نقدی را تا حدود زیادی از دست داده اند، حال در اقدامی خاص برای کاربران عزیز قسطی کلاب، کاربران می تواند با فروش اقساطی مانیتور ایسوس اقدام به خرید انواع مانیتورهای قدرتمند ایسوس کرده و جان تازه ای به سیستم  های رایانه ای خود دهند.

یکی از شرکت های بزرگ تولید کننده قطعات رایانه ای که توانسته در سال های اخیر از تمام رقیبان خود در این عرصه پیشی بگیرد، شرکت ایسوس می باشد. این شرکت با تولید انواع صفحه نمایش، مادربرد، تلویزیون و بسیاری از محصولات دیگر می تواند کیفیت بی نظیری را برای خریداران به ارمغان آورد.

فروش اقساطی مانیتور ایسوس می تواند به کاربران سایت قسطی کلاب این امکان را بدهد تا با خرید جدیدترین مانیتورهای شرکت ایسوس به راحتی سیستم مورد علاقه خود را جمع آوری کرده و یا سیستم قدیمی خود را ارتقاء دهند. مانیتورهای ایسوس با داشتن مدل های مختلف و جذاب بسیاری می تواند برای هر قشر از جامعه بسیار مفید و جذاب باشد، شرکت ایسوس با طراحی انواع مانیتورها از مانیتورهای خمیده تا مانیتورهای بزرگ و گیمینگ، طیف وسیعی از کاربران را هدف گرفته است و با طراحی و استفاده از جدیدترین تکنولوژی های موجود اقدام به ساخت این محصولات نموده است.

کاربران قسطی کلاب می توانند به راحتی و از طریق فروش قسطی مانیتور ایسوس اقدام به خرید این محصولات جذاب از وب سایت کرده قسطی کلاب و به راحتی با مشخص کردن پیش پرداخت هر محصول و تعداد قسط های آن می توانند یک خرید خوب و بسیار جذاب را به همراه داشته باشند.

روش تهیه مانیتور ایسوس بصورت اقساطی

با استفاده از بخش فروش اقساطی مانیتور ایسوس شما می توانید از طریق داشتن یک فیش حقوقی مهردار که به تایید محل کار خود رسیده است و همچنین داشتن کارت ملی و شناسنامه اقدام به خرید محصولات خود نمایید و در صورت خرید محصولات بیش از 5 میلیون تومان می بایست 30 درصد از مبلغ را به صورت پیش قسط پرداخت کرده و بعد از آن می توانند به صورت ماهیانه اقساط خود را پرداخت کنند.

فروش اقساطی مانیتور ایسوس این امکان را به تمام کاربران می دهد تا با خریدی آسان و ایمن در هزینه های خود صرفه جویی کرده و دیگر دغدغه خرید محصولات ایسوس را به صورت نقدی نداشته باشند، زیرا با افزایش هزینه های خرید محصولات کاربران همیشه نگران ارتقاء سیستم های خود هستند.

مانیتور ایسوس

فروش قسطی مانیتور ایسوس توسط قسطی کلاب

کاربران می توانند با وارد شدن به سایت قسطی کلاب و بررسی کردن بخش های مختلف سایت، از طریق دسته بندی بالای صفحه وارد بخش مانیتور شده و مانیتورهای مختلف ایسوس را مشاهده کنند، پس از بررسی های اولیه توسط مشتریان حال با وارد شدن به هر بخش، کاربران می توانند مشخصات مانیتور ایسوس مورد نظر را بررسی کرده و اقدام به مقایسه محصول با دیگر محصولات ایسوس نمایند و در صورت تایید محصول حال می توانند اقدام به خرید نمایند.

بعد از انتخاب محصول و بررسی های اولیه حال کاربران برای فروش اقساطی مانیتور ایسوس، می توانند قیمت محصول را بررسی کرده و در صورت بالابودن قیمت و بیش از 5 میلیون بودن محصول مورد نظر، 30 درصد آن را به صورت پیش پرداخت، با استفاده از درگاه های آنلاین سایت پرداخت نموده و مابقی هزینه خود را در حداکثر 12 ماه پرداخت نماید.

با پر کردن بخش های فروش اقساطی مانیتور ایسوس در صفحه محصول میتوانند قیمت تمام شده و پیش پرداخت و همچنین هزینه هر قسط را مشاهده کرده و اقدام به پرداخت آن در دوره های زمانی مختلف نمایند، این ویژگی خاص و جذاب به کاربران اجازه میدهد تا با بررسی درآمد خود بهترین خرید را بدون دغدغه نبود سرمایه اولیه انجام داده و لذت استفاده از جدیدترین محصولات ایسوس را بچشند.