وب کم

Mini Display Port
دو عدد
نه عدد
یک عدد

یک عدد
دو عدد

۱.۵
۱.۸
۲.۱۹
۲.۴
۲.۵
۲.۷
۲۱.۵
۲۲
۲۳.۶
۲۳.۸
۲۴
۲۴.۵
۲۷
۲۸
۲۸.۲
۲۹
۲۹.۵
۳۱.۵
۳۲
۳۴
۳۵
۴
۴۲
۴۳
۴۸
۴۹
۵۰
18.5
19
19.5

سه تا شش میلی‌ثانیه
یک تا سه میلی‌ثانیه
۳ تا ۶ میلی‌ثانیه
۶ میلی‌ثانیه و بیشتر
کمتر از یک میلی ثانیه
۱ تا ۳ میلی‌ثانیه

دو عدد
سه عدد
چهار عدد
یک عدد

Audio Out
HDMI
RS۲۳۲
USB
USB HUB ۲.۰
USB Type-C
USB Type-C ۳.۰
USB هاب
USB ۲.۰
USB ۳.۰
USB ۳.۱
USB ۳.۲
VGA
Display Port
R۲۳۲

ADS
AH-IPS
E-LED
H-IPS
IPS
Rapid IPS
TN
VA

اداری
خمیده
طراحی و ادیت
عکاسی
لمسی
کاربری عمومی
گیمینگ

LCD
LED
Quantum Dot
WLED

17 اینچ و کوچک‌تر
18 تا 20 اینچی
21 تا 23 اینچی
24 تا 26 اینچی
27 اینچ و بزرگ‌تر

فروش مانیتور سامسونگ اقساطی

خرید اقساطی مانیتور سامسونگ اقدامی است برای اتصال به امکانات بی نهایت تصویر که از طرف شرکت سامسونگ پشتیبانی می گردد. طرح خرید اقساطی مانیتور سامسونگ تلاش دارد تمامی اقشار جامعه را در دسترسی به این فناوری پیشرفته در خلق تصاویر زنده پشتیبانی نماید.

مزایای خرید اقساطی مانیتور سامسونگ 

مانیتورهای سامسونگ در سه رده مانیتورهای تخت، مانیتورهای مخصوص بازی و مانیتورهای منحنی تولید و عرضه شده­اند. کاربران در طرح خرید اقساطی مانیتور سامسونگ بر اساس نیاز و نوع نرم افزار کاربردی می­توانند محصولات متنوعی و با کیفیتی را  از این سه رده تولیدی شرکت سامسونگ انتخاب نمایند.

مانیتورهای تخت با صفحه نمایش با پانل باریک ده میلیمتری خود در اندازه­ های متفاوت بر اساس واحد اندازه گیری اینچ تولید و عرضه گردیده اند.

کامپیوتر سامسونگ

همگامی سرعت تازه سازی تصویر با سرعت فریم تصویر در مانیتورهای سامسونگ سبب شده است که این محصول مورد توجه کاربرانی باشد که طرح خرید اقساطی مانیتور سامسونگ را به منظور تهیه مانیتور حرفه­ای برای انجام گیم و طراحی­ های سنگین انتخاب کرده ­اند.

امکان بهینه سازی تصویر از فناوری های متمایزی محسوب می­شود که قابلیت استفاده از مانیتورهای سامسونگ را در اجرای بازیهای رایانه­ای افزایش داده است. از این جهت تصویری روان و حقیقی در اجرای گیم­ها در هر صحنه توسط مانیتور سامسونگ پشتیبانی می گردد.

کاهش انتشار نور آبی توسط مانیتور سامسونگ باعث شده است که سطح تحریک پذیری شبکیه چشم کاهش قابل ملاحظه ای پیدا نماید که این موضوع در خرید اقساطی مانیتور سامسونگ می­تواند امکانی برای حفظ سلامت چشمان کاربر در نظر گرفته شود. همچنین فن­آوری ایجاد تصویر بدون لرزش نیز می­ تواند عامل بسیار مهمی در حفظ سلامت چشمهای کاربر باشد که از طرف واحدهای تحقیق و توسعه شرکت سامسونگ با دقت نظر تحسین برانگیزی مورد توجه کامل قرار گرفته است.

زاویه دید گسترده مانیتورهای سامسونگ نیز از دیگر دلایلی است که کاربران این محصول را در طرح خرید اقساطی مانیتور سامسونگ در اولویت خرید قرار می­دهند. مانیتورهای سامسونگ تصویر را از هر جهت با کیفیت بسیار مطلوب نمایش می­دهند. این موضوع در راحتی استقرار کاربر و حفاظت از ستون فقرات کمر و گردن کاربر و نیز حفاظت از چشمان می تواند موثر واقع شود.

امکان تنظیم خودکار نور صفحه نمایش نیز امکانی در جهت بهینه سازی مصرف انرژی می­باشد که از این لحاظ اقدام به خرید اقساطی مانیتور سامسونگ را برای کاربران می تواند یک تصمیم مقرون به صرفه باشد.

شرکت سامسونگ با تولید مانیتورهای سوپر اولترا واید خود توانسته است آروزی دیرین گیمرها را در استفاده از یک صفحه سینمایی عریض برای انجام گیم برآورده سازد. این مانیتورها با فناوری کوانتومی فلزی اوج لذت را در اجرای یک بازی رایانه ای به کاربر هدیه می­دهند.

با قابلیت افزایش نرخ تازه سازی تصویر، گیمرها می ­تواند بازی متمایز و روانتری را تجربه نمایند. از این رو یکی از مخاطبین اصلی طرح خرید اقساطی مانیتور سامسونگ می ­تواند علاقمندان به انجام گیم ­های حرفه ­ای باشند.

امکان تنظیمات میزان گامای سیاه برای هر کاراکتر از بازی از امکانات مهیج و متمایزی است که گیمرها را در اجرای گیم مهیج حمایت می­ نماید. استفاده از نورپردازیهای حرفه ای در مانیتورهای گیمینگ که بر روی صفحه پشتی مانیتور منعکس می­ شود بر لذت اجرای بازی می افزاید.

استفاده از مانیتورهای منحنی نیز که در حقیقت شاهکار شرکت سامسونگ در تولید مانیتور محسوب می­گردند. امکان انجام چندین کار در یک صفحه را میسر نموده­ است. تطابق انحنای این محصول با انحنای چشم به واسطه کار مهندسی انجام شده در شرکت سامسونگ باعث کاهش خستگی چشم در استفاده طولانی مدت می گردد.

استفاده از فناوری های پیشرفته در مانیتورهای منحنی دقت و کیفیت رنگها را در حد واقعی قرار داده است. از این جهت طرح خرید اقساطی مانیتور سامسونگ می­تواند مورد استفاده طراحان حرفه­ای قرار گیرد. این موضوع تجربه دیدن تصاویر بی نظیر را در این مانیتور میسر نموده است.

طرح خرید اقساطی مانیتور سامسونگ

مانیتور سامسونگ به واسطه تنوع در نو آوری و نیز استفاده از فناوری های نوین و منحصر بفرد توانسته است جایگاه ممتازی را در بازار تقاضا به خود اختصاص دهد. در مواقعی که سرمایه نقدی لازم برای خرید وجود نداشته باشد و یا در زمان خریدهای انبوه سازمانی می­توان از طرح خرید اقساطی مانیتور سامسونگ سایت قسطی کلاب استفاده نمود.

 طرح خرید اقساطی مانیتور سامسونگ همچنین می تواند به عنوان راهکاری عملی در مواقعی که مانیتور کنونی دچار اشکال شده است و هزینه های غیرقابل پیش­بینی را به کاربر تحمیل نموده است، مورد توجه قرار گیرد.