بله
خیر

HDMI
LAN
USB ۳.۱
شبکه (LAN)
Thunderbolt ۳

۱۵.۰ اینچ
۱۵.۶ اینچ
۱۷.۳ اینچ
۱۸ اینچ
۱۸.۴ اینچ
۱۸.۵ اینچ
۱۹.۵ اینچ
۲۰ اینچ
۲۰.۱ اینچ
۲۱.۵ اینچ
۲۲ اینچ
۲۳ اینچ
۲۳.۶ اینچ
۲۳.۸ اینچ
۲۴ اینچ
۲۷ اینچ
۳۴ اینچ
۶۵ اینچ
۲۸ اینچ
۷۵ اینچ

Atom
Core i۳
Core i۵
Core i۷
Core i۹
Core ۲ Duo
Dual Core
Octa Core
Pentium
Quad Core
Ryzen ۵
Celeron
Ryzen ۳
Ryzen ۷

Blu-ray
Blu-ray-RW
DVD-RW
بدون درایو نوری
دارد
ندارد

هشت گیگابایت
چهار گیگابایت
یک گیگابایت
۱۲ گیگابایت
۱۶ گیگابایت
۲ گیگابایت
۳ گیگابایت
۳۲ گیگابایت
۴ گیگابایت
۶ گیگابایت
۸ گیگابایت
بدون حافظه RAM

۲.۰ گیگاهرتز تا ۲.۲ گیگاهرتز
۲.۲ گیگاهرتز تا ۲.۵ گیگاهرتز
۲.۵ گیگاهرتز تا ۲.۸ گیگاهرتز
۲.۸ گیگاهرتز و بیشتر
۲.۹ گیگاهرتز تا ۴.۱ گیگاهرتز
۳.۷ گیگاهرتز تا ۴.۲ گیگاهرتز
1.8 گیگا هرتز تا 4.3 گیگا هرتز
2.4 گیگا هرتز تا 4.2 گیگا هرتز
تا ۲.۰GHz

AMD
ATI
NVIDIA
Intel

بدون حافظه اختصاصی مجزا
دو گیگابایت
سه گیگابایت
مگابایت ۲۵۶
مگابایت ۵۱۲
هشت گیگابایت
چهار گیگابایت
یک گیگابایت

SSD
بدون حافظه داخلی
هارددیسک
هیبریدی
HDD
حافظه‌های هیبریدی

Full HD| ۱۹۲۰ x۱۰۸۰
HD|۱۳۶۶x۷۶۸
QHD|۲۵۶۰x۱۴۴۰
XGA|۱۰۲۴x۷۶۸
پیکسل ۲۳۰۴ × ۴۰۹۶
پیکسل ۲۸۸۰ × ۵۱۲۰
پیکسل ۳۰۰۰ × ۴۵۰۰
۱۴۴۰ × ۲۵۶۰ پیکسل
۱۴۴۰ × ۳۴۴۰ پیکسل
۲۱۶۰ × ۳۸۴۰ پیکسل
۴k|۳۸۴۰x۲۴۰۰
۷۶۸ × ۱۳۶۶ پیکسل
۸۰۰ × ۱۲۸۰ پیکسل
۹۰۰ × ۱۶۰۰ پیکسل
1440 × 900 HD
پیکسل ۱۰۸۰ × ۲۰۴۸
۱۰۸۰ × ۱۹۲۰ پیکسل - Full HD
۲۵۲۰ × ۴۴۸۰ پیکسل

AMD
ARM
Apple
NVIDIA
Intel

18 تا 20.9 اینچ
21 تا 23.9 اینچ
24 اینچ و بزرگتر
17.9 اینچ و کوچکتر

فروش اقساطی کامپیوتر

شرایط فروش اقساطی کامپیوتر به چه صورت می باشد؟ برای خرید اقساطی کامپیوتر و لوازم جانبی مورد نیاز به کدام فروشگاه مراجعه کنیم؟ خرید اقساطی کامپیوتر چه منافعی به دنبال دارد؟

در سال های اخیر استفاده از رایانه یا به عبارتی دیگر کامپیوتر به صورت چشمگیری افزایش یافته است چرا که با توجه به نیاز استفاده از فضاهای اجتماع، اطلاعاتی اینترنتی و استفاده از سایر امکانات کامپیوتر از جمله ورد و اکسل و غیره خرید این کالا روز به روز افزایش یافته است. 

وب سایت کلاب با ارائه بهترین و باکیفیت ترین انواع کامپیوتر و لپ تاپ در حال خدمت رسانی می باشد. 

فروشگاه اینترنتی کلاب با فروش اقساطی کامپیوتر در انواع مدل ها و طرح های مختلف در سال های اخیر توانسته است رضایت و توجه عموم کاربران و مشتریان را به خود جلب کند. 

فروشگاه اینترنتی کلاب با در اولویت قرار دادن رضایت مشتریان و ارائه و فروش اقساطی کامپیوتر در کیفیت بسیار عالی و درجه یک توانسته است در فروش اقساطی کامپیوتر پیشرفت بسیار خوبی در مقابل رقبای خود به دست آورد. 

نقش کامپیوتر در زندگی تمامی افراد جوامع مختلف بسیار افزایش یافته است از این رو تولید و ارائه آن نیز به صورت مستقیم رونق یافته است به طوری که می توان گفت پیشرفت این کالا تحول بسیار چشمگیری در زمینه هایی نظیر پزشکی، ارتباطات، تحصیلی، جغرافیا، هنری و غیره به دنبال داشته باشد. 

استفاده از کامپیوتر سبب افزایش دقت، سرعت و نیز توانایی ذخیره اطلاعات انبوهی را در کم ترین زمان ممکن و انجام عملیات متفاوت را برای قشر امروزی مهیا کرده است. 

کامپیوتر و لوازم جانبی این کالا از جمله محصولاتی می باشد که در تمامی اقشار جامعه به پرکاربردترین کالای امروزی تبدیل شده است و مورد استفاده در زمینه های مختلفی قرار گرفته است.

 با توجه به نیاز افراد جامعه به این محصول و در نظر گرفتن رضایت مشتریان فروش اقساطی کامپیوتر مورد توجه اغلب فروشگاه هایی که در خصوص ارائه این کالا فعالیت می کنند قرار گرفته است که شما می توانید با در اولویت قرار دادن وب سایت کلاب باکیفیت ترین محصول را با بهترین و مناسب ترین قیمت تهیه و خریداری نمایید. 

کامپیوتر

به صورتی که می توان گفت تمامی کاربرانی که از فروشگاه اینترنتی کلاب اقدام به تهیه این محصول پرکاربرد داشته اند نهایت رضایت را به دست آورده اند. 

همچنین فروشگاه کلاب در کنار فروش اقساطی کامپیوتر در انواع مدل های مختلف تمامی لوازم جانبی این کالا را نیز به فروش می رساند که کاربران می توانند با مراجعه به وب سایت اینترنتی کلاب و با مشاهده انواع کالاهای ارائه شده در این خصوص محصول مدنظر خود را تهیه و خریداری نمایند.

 شرایط فروش اقساطی کامپیوتر

افرادی که فاقد پول و بودجه کافی برای تهیه کامپیوتر مد نظر خود و لوازم جانبی مورد نیاز خود هستند با مراجعه به وب سایت اینترنتی کلاب می توانند اقدام به خرید اقساطی کامپیوتر نمایند.

 فروشگاه کلاب با ارائه شرایط مناسب با فروش اقساطی کامپیوتر می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. 

توجه داشته باشید برای خرید اقساطی این محصول از اولین شرایط بایستی چک کارمندی ارائه دهید تا بتوانید جهت خرید اقساطی کامپیوتر مدنظر خود اقدام نمایید. مشتریان و کاربران برای تهیه این محصول و آگاهی دقیق از شرایط فروش می توانند با مراجعه به وب سایت و مطالعه راهنمای خرید اطلاعات دقیقی به دست آورند. 

در صورت کلی می توان گفت فروشگاه اینترنتی کلاب با در نظر گرفتن شرایط و موقعیت مشتریان خود بهترین بهترین شرایط را برای فروش این کالا ارائه می دهد. در اخر نیز می توان گفت هدف فروشگاه ما تنها فروش اقساطی ای محصول نبوده و بلکه هدف اصلی همراهی شما در انتخاب مناسب ترین گزینه با بهترین شرایط می باشد.

 افرادی که خواهان بهره مندی از فروش اقساطی بلند مدت هستند تا با مقدار بودجه خود بتوانند این کالا را خریداری نمایند با مراجعه به فروشگاه کلاب می توانند بهترین امکانات و شرایط را در پیش رو داشته باشند.