قبلی ۱ بعدی

بله
خیر

HDMI
LAN
USB ۳.۱
شبکه (LAN)
Thunderbolt ۳

۱۵.۰ اینچ
۱۵.۶ اینچ
۱۷.۳ اینچ
۱۸ اینچ
۱۸.۴ اینچ
۱۸.۵ اینچ
۱۹.۵ اینچ
۲۰ اینچ
۲۰.۱ اینچ
۲۱.۵ اینچ
۲۲ اینچ
۲۳ اینچ
۲۳.۶ اینچ
۲۳.۸ اینچ
۲۴ اینچ
۲۷ اینچ
۳۴ اینچ
۶۵ اینچ
۲۸ اینچ
۷۵ اینچ

Atom
Core i۳
Core i۵
Core i۷
Core i۹
Core ۲ Duo
Dual Core
Octa Core
Pentium
Quad Core
Ryzen ۵
Celeron
Ryzen ۳
Ryzen ۷

Blu-ray
Blu-ray-RW
DVD-RW
بدون درایو نوری
دارد
ندارد

هشت گیگابایت
چهار گیگابایت
یک گیگابایت
۱۲ گیگابایت
۱۶ گیگابایت
۲ گیگابایت
۳ گیگابایت
۳۲ گیگابایت
۴ گیگابایت
۶ گیگابایت
۸ گیگابایت
بدون حافظه RAM

۲.۰ گیگاهرتز تا ۲.۲ گیگاهرتز
۲.۲ گیگاهرتز تا ۲.۵ گیگاهرتز
۲.۵ گیگاهرتز تا ۲.۸ گیگاهرتز
۲.۸ گیگاهرتز و بیشتر
۲.۹ گیگاهرتز تا ۴.۱ گیگاهرتز
۳.۷ گیگاهرتز تا ۴.۲ گیگاهرتز
1.8 گیگا هرتز تا 4.3 گیگا هرتز
2.4 گیگا هرتز تا 4.2 گیگا هرتز
تا ۲.۰GHz

AMD
ATI
NVIDIA
Intel

بدون حافظه اختصاصی مجزا
دو گیگابایت
سه گیگابایت
مگابایت ۲۵۶
مگابایت ۵۱۲
هشت گیگابایت
چهار گیگابایت
یک گیگابایت

SSD
بدون حافظه داخلی
هارددیسک
هیبریدی
HDD
حافظه‌های هیبریدی

Full HD| ۱۹۲۰ x۱۰۸۰
HD|۱۳۶۶x۷۶۸
QHD|۲۵۶۰x۱۴۴۰
XGA|۱۰۲۴x۷۶۸
پیکسل ۲۳۰۴ × ۴۰۹۶
پیکسل ۲۸۸۰ × ۵۱۲۰
پیکسل ۳۰۰۰ × ۴۵۰۰
۱۴۴۰ × ۲۵۶۰ پیکسل
۱۴۴۰ × ۳۴۴۰ پیکسل
۲۱۶۰ × ۳۸۴۰ پیکسل
۴k|۳۸۴۰x۲۴۰۰
۷۶۸ × ۱۳۶۶ پیکسل
۸۰۰ × ۱۲۸۰ پیکسل
۹۰۰ × ۱۶۰۰ پیکسل
1440 × 900 HD
پیکسل ۱۰۸۰ × ۲۰۴۸
۱۰۸۰ × ۱۹۲۰ پیکسل - Full HD
۲۵۲۰ × ۴۴۸۰ پیکسل

AMD
ARM
Apple
NVIDIA
Intel

18 تا 20.9 اینچ
21 تا 23.9 اینچ
24 اینچ و بزرگتر
17.9 اینچ و کوچکتر

كامپيوتر فونیكس اقساطی

فروش اقساطی كامپيوتر فونيكس در راستاي حمايت از جيب خانواده در اوضاع وخیم اقتصادی است. خرید و فروش قسطی انواع كالا، معامله‌ای است كه براي هر دو طرف معامله سودآور است؛ فروشنده قادر به فروش کالای خود است و خرید كالاهايی كه دور از توان مالی خریدار است، برای خریدار ممكن خواهد شد. با توجه به نوسانات بازار ارز و كاهش واردات كالای دیجیتال، برای كامپیوتر نيز مانند ديگر اجناس دیجیتالی سر به فلك كشيده است. با این اوضاع خريد كامپیوتر به صورت اقساطی، پیشنهاد جذابی خواهد بود.

طرح فروش اقساطی كامپيوتر فونيكس

با اينكه چند سالي است كه با ورود لپ‌تاپ و گوشي‌هاي هوشمند، بسياري از وظايف كامپيوترها به اين وسايل ديجيتال محول شده، هنوز بسياري از فعاليت‌هاي كامپيوتري از عهده اين ابزارها برنمي‌آيد. بسياري از برنامه‌هاي گرافيكي، ميكس، طراحي و ... كه حجم بالايي دارند، در سيستم‌هاي لپ‌تاپ كه از گرافيك پايين‌تري نسبت به كامپيوتر برخوردارند؛ قابل اجرا نيست. با اين حال قيمت روزافزون اين كالاي ديجيتالي، تهيه آن را براي كاربران مشكل ساخته است. طرح فروش اقساطي كامپيوتر فونيكس اين امكان را براي متقاضيان فراهم كرده كه طي شرايطي بتوانند از مزاياي اين دستگاه بهره‌مند شوند.

انتخاب و خريد كامپيوتر كار آساني نيست و نياز به شناخت انواع مختلف برندها، كيفيت‌هاي متفاوت، ويژگي‌هاي سخت‌افزاري و نرم‌افزاري اين دستگاه و از همه مهم‌تر آشنايي با بازار و فروشندگان اين محصول دارد. هر كاربر با توجه به نوع استفاده‌اي كه از يك رايانه دارد، لازم است به ويژگي‌هاي فني محصولي كه انتخاب كرده،‌ توجه كند؛ در غير اين صورت دير يا زود از خريد خود پشيمان خواهد شد، ضمن اينكه هزينه هنگفتي را نيز تلف كرده است. در طرح فروش اقساطي كامپيوتر فونيكس، سعی شده است اطلاعاتی کلی از این دستگاه ارائه شود.

برند فونيكس در ايران، نامي آشنا در عرصه لوازم خانگي و كالاي برقي آشپزخانه است؛ با اين حال اين برند هلندي با توليد تلويزيون‌هاي LED و كامپيوترهاي فونيكس وارد دنياي ديجيتال نيز شده است. طراحي‌هاي خاصي كه در بدنه و قطعات ظاهري محصولات فونيكس اعمال مي‌شود، باعث جذابيت هرچه بيشتر توليدات اين شركت مي‌باشد.

کامپیوتر فونیکس

به طور خاص كامپيوتر‌هاي فونيكس در مدل‌هاي All In One، كامپيوترهاي جمع و جوري است كه با توجه به فضاي محدود خانه‌هاي امروزي، گزينه‌اي مناسب براي خريد است. تمامي اجزاء يك كامپيوتر حجيم (شامل دوربين، ميكروفون، كيس، اسپيكر و...) به طرز ظريفي در بدنه نمايشگر اين كامپيوتر تعبيه شده است؛ از اين رو اين كامپيوتر به نام كامپيوتر همه‌كاره معرفي شده است. اين كامپيوترها بسيار سبك‌تر از همخانواده‌هاي قديمي‌ترشان هستند به همين دليل شايد بتوان ادعا كرد در سهولت حمل و نقل، رقيبي براي سيستم‌هاي لپ‌تاپ هستند.

رعايت هارموني رنگ، پردازنده قوي Core i7، اتصال به شبكه بي‌سيم Wi-Fi، نمايشگر LED، وزن سبك و... از ويژگي‌هاي اين رايانه است كه كيفيت تصويري در حد عالي و پخش صداي فوق‌العاده را به كاربر تقديم مي‌كند. برند فونيكس كامپيوترهاي خود را در اندازه و مدل مانيتور طبقه‌بندی نموده است. سخت‌افزار قدرتمند اين دستگاه؛ استفاده از آن را براي مدت زمان طولاني و پروژه‌هاي سنگين مقدور مي‌سازد.

چنانچه توان مالي افراد براي خريد وسايل و تجهيزات مورد نياز زندگي و زمينه‌هاي فعاليت تحصيلي و شغلي كفاف ندهد، خريد قسطي مايحتاج زندگي، مي‌تواند گزينه خوبي براي جبران كمبود بودجه مالي خانواده باشد. قسطي كلاب با در نظر گرفتن اوضاع اقتصادي نابه‌سامان جامعه و بنيه مالي شهروندان، اقدام به فروش اجناس فروشگاهي خود به صورت قسط‌بندي نموده است. طرح فروش اقساطي كامپيوتر فونيكس در اين راستا است.