قبلی ۱ بعدی

شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید

به صورت اینترنتی فروش اقساطی فرش به سایت قسطی کلاب بخش لوازم خانگی مراجعه کنید 

فروش اقساطی فرش 700 شانه

فروش اقساطی فرش :

آیا شما قصد خرید فرشی جدید و یا تعویض فرش های قدیمی تان را دارید و یا شاید به فکر تهیه جهیزیه برای عروس و داماد ها هستید لذا، ما به شما توصیه می کنیم که به سایت قسطی کلاب مراجعه نمایید و از فروش اقساطی فرش 700 شانه در بخش جستجو کالا دیدن فرمایید.

فرش 700 شانه چیست؟

هر فرش ماشینی دارای دو مشخصه شانه ( تعداد ریشه در هر متر مربع از عرض فرش) و تراکم ( تعداد ریشه در هر متر مربع از طول فرش ) است. هرچه تراکم فرش ماشینی بالاتر باشد فرش تو پر تر و سنگین تر و منجر به فشردگی فرش می گردد و هرچه شانه فرش بیشتر شود فرش ماشینی ریز نقش تر می گردد و قیمت و ارزش آن بیشتر می شود.

فرش 700 شانه از جمله فرش های ماشینی است که در استان های کاشان و مشهد و .... تولید می شود، تاریخچه فرش کاشان و انواع آن که عبارتند از فرش های ۵۰۰،۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه کاشان به خصوص فرش ۷۰۰ شانه می باشد، در ایران در دوران صفویه که جزئی از تاریخ ایران بوده است بافت فرش به خصوص فرش کاشان در اوج خود رسید و به شکل جدی دنبال شد. در همین حال و هوا استادان ماهر و زبر دست که بافنده این فرش ها بودند، انواع مختلفی از فرش کاشان را بافتند که از جمله آن می توان فرش ۷۰۰ شانه کاشان را نام برد.

خصوصیات فرش ۷۰۰ شانه (واقعی) کاشان :

دارای تراکم عرضی یا شانه فرش ۷۰۰ گره دارد.

تراکم این فرش اغلب ۳۰۰۰ و ۲۱۰۰ و ۲۵۵۰ گره دارد که البته ۲۵۵۰ گره آن معروف تر می باشد.

دو نوع هشت رنگ و ده رنگ دارد که از نظر قیمت تفاوتی با یکدیگر ندارد.

ترجیحا با دستگاه  HCPX2  بافته می شود، ولی با دستگاه های دیگر هم تولید می گردد.

خصوصیات فرش ۷۰۰ شانه (تبدیلی) کاشان:

به وسیله دستگاه های ۵۰۰ شانه بافته می شود

تراکم طولی آن ها ۱۵۰۰ گره می باشد.

بیشتر به شکل هفت رنگ در بازار عرضه می گردد.

همچنین قیمت آن به نسبت فرش های اصل ۷۰۰ شانه خیلی کمتر است.

فرش ۷۰۰ شانه کاشان به علت قیمت مناسب و تنوع بسیار زیاد آن (در طرح ها و رنگ ها ) بیشتر از انواع دیگر فرش کاشان مورد استقبال خانواده ها می باشد.

از دیگر انواع فرش ماشینی 700 شانه ، فرش مشهد با تراکم 2550 و 8 رنگ که در بازار عرضه می شود می توان اشاره نمود.

فرش 700 شانه دارای طرح های و رنگ بندی های مختلفی است انتخاب فرش مورد نیاز برای هر خانواده ایی بستگی به ابعاد مورد نیاز آن ها برای فضای داخلی منزل شان امری لازم و ضروری است بنابراین برای خرید فرش جهت زینت دادن و محفوظ نگه داشتن خانه خود می توانید به سایت قسطی کلاب مراجعه نمایید. متقاضیان عزیز در سایت کلاب ما به شما پیشنهاد ویژه ایی برای خرید فرش ارائه می گردد و این است که شما در صورت نداشتن پول کافی برای خرید فرش مورد نظر خود می توانید از طرح فروش اقساطی فرش در بخش فروش قسطی کالای مورد نظر استفاده نمایید و با توجه به بودجه خود فرش مورد سلیقه خود را خریداری نمایید.

فرش 700 شانه یکی از فرش های پر طرفدار در بین خانواده ها به علت قیمت مناسب آن است، که شما با شناخت از انواع فرش های 700 شانه می توانید طرح و رنگ فرش 700 شانه مورد دلخواه خود را به وسیله فروش اقساطی فرش 700 شانه به صورت آنلاین از قسطی کلاب خریداری نمایید و بعد از خرید به صورت اقساطی پرداخت مبلغ آن را انجام دهید.