دارد
ندارد

دارد
ندارد

دارد
ندارد

دارد
ندارد

دارد
ندارد

دارد
ندارد

دارد
ندارد

دارد
ندارد

دارد
ندارد

دارد
ندارد

دارد
ندارد

دارد
ندارد

دارد
ندارد

دارد
ندارد

دارد
ندارد

دارد
ندارد

دارد
ندارد

IPS
OLED
TFT
TN
WV

2K
4K
FULL HD
HD

120HZ
144HZ
165HZ
240HZ
244HZ
300HZ
60HZ
90HZ

10 تا 12.9 اینچ
13 تا 14.4 اینچ
14.5 تا 15.9 اینچ
16 تا 18.9 اینچ

دارد
ندارد

دارد
ندارد

111 تا 130
131 به بالا
31 تا 50
51 تا 70
71 تا 90
91 تا 110

GEFORCE
HD
IRIS PLUS
IRIS XE
QUADRO
RADEON
RADEON PRO
UHD

12GB
16GB
2GB
4GB
6GB
8GB
UP TO 2GB
UP TO 4GB
UP TO 512MB
UP TO 6GB
UP TO 8GB

128GB
1TB
256GB
2TB
512GB
ندارد

1TB
2TB
500GB
ندارد

بله
خیر

1600MHZ
1866MHZ
2133MHZ
2400MHZ
2666MHZ
2933MHZ
3200MHZ
3733MHZ
4266MHZ

بله
خیر

12GB
16GB
20GB
24GB
2GB
32GB
40GB
4GB
64GB
6GB
8GB

APPLE
amd
intel

A4
A6
A9
Corem3
E1
E2
FX
M1
Ryzen 3
Ryzen 5
Ryzen 7
Ryzen 9
celeron
core i3
core i5
core i7
core i9
core m5
m2
pentium
xeon

شرایط خرید قسطی لپ تاپ

فروش اقساطی لپ تاپ لنوو می ­تواند امکان دسترسی به اطلاعات را در تمامی اوقات و مکان ها؛ حتی در اماکنی که به جریان برق دسترسی وجود ندارد، مهیا نماید. با توجه به اهمیت توجه به کسب اطلاعات و مدیریت دانش در عصر کنونی طرح فروش اقساطی لپ تاپ لنوو می ­تواند به عنوان عاملی حمایت کننده از این موضوع تلقی گردد.

مزیت طرح فروش اقساطی لپ تاپ لنوو

پارامترهای زیادی در تصمیم به خرید مشتریان در زمینه تهیه لپ تاپ دخیل می­باشند. عواملی نظیر سبکی و قابل حمل بودن و نیز دسترسی به اطلاعات و امکان نشر و تبادل آن از اصلی ترین دلایل الزام به تهیه لپ­تاپ می ­باشند.

با گسترش زندگی آپارتمان نشینی و کوچک بودن فضای اتاق ها، استفاده از کامپیوترهای خانگی به دلیل اشغال فضای بالا کاهش یافته است. لپ تاپ ها به علت ابعاد کوچک خود و امکان جابجایی از مقبولیت بالایی در واحدهای آپارتمانی کوچک برخوردار هستند.

شرکت چینی لنوو با تفکر مدیریتی الزام به خلاقیت و نوآوری و توجه به تداعی ایدها اقدام به تولید لپ­تاپ های قدرتمندی نموده است که از آنها می توان در همه زمینه های کاربردی استفاده کرد. طرح فروش اقساطی لپ تاپ لنوو نیز شامل تنوع قابل توجهی از تولیدات این برند پر آوازه است که می­تواند در جهت اعتلای و ارتقای دانش مصرف کنندگان مورد استفاده قرار گیرد.

تولیدات این برند پا به پای رقبای خود در بازارهای جهانی عرضه می گردد. این برند مخاطبین بیشماری را بخود جلب نموده است. خوشنامی و رضایت کاربران از استفاده از این لپ تاپ می تواند خرید از طریق طرح فروش اقساطی لپ تاپ لنوو را برای مصرف کنندگان جذاب نماید.

لپ تاپ لنوو

تولیدات لپ تاپ لنوو بر اساس نیازسنجی دقیق واحدهای تحقیق و توسعه این شرکت صورت می ­گیرد از این جهت ملاحظه می­ شود که لپ­تاپ های کاربردی کوچک تا بزرگ با قدرت های سخت افزاری متنوع از طرف این شرکت معرفی و عرضه گردیده اند.

تولید لپ تاپ های مقرون به صرفه در برنامه کاری شرکت لنوو قرار دارد و این موضوع می تواند امکان خرید لپ تاپ با قیمت مناسب را از طریق طرح فروش اقساطی لپ تاپ لنوو پشتیبانی نماید.

در لیست تولیدات این برند لپ­ تاپ هایی برای انجام امور روزمره و ستادی وجود دارد که با قیمتی کاملا رقابتی در جهان عرضه می­شوند در عین حال رده قدرتمندی از لپ­ تاپ های لنوو وجود دارند که به صورت کاملا حرفه­ای و کارآمد برای امور طراحی­ و گرافیک سنگین طراحی شده ­اند.

استفاده از مواد اولیه مقاوم و توجه به جزئیات در طراحی بدنه سبب شده است که خریداران این برند از طریق طرح فروش اقساطی لپ تاپ لنوو از استقامت و دوام این برند در برابر ضربات احتمالی فیزیکی اطمینان کامل داشته باشند.

توجه به موضوعات ضروری و پرهیز از استفاده از امکانات تزئینی از مواردی است که خرید این لپ تاپ را در بین اهل فن در اولویت قرار داده است. پشتیبانی کامل از تمامی وسایل جانبی و وجود درگاه­ های استاندارد در این برند؛ استفاده کاربردی از آن را در همه زمینه­ ها میسر نموده است.

 استفاده از پردازنده های قدرتمند و کارتهای گرافیکی با قدرت پشتیبانی از کارهای سنگین گرافیکی و گیمینگ؛ این محصول را مبدل به برندی رقابتی در بازار لپ تاپ نموده است. به واسطه اقتصادی بودن و قیمت مناسب این رده از لپ تاپ ها، استفاده از طرح فروش اقساطی لپ تاپ لنوو را به یک خرید مقرون به صرفه و اقتصادی مبدل نموده است.

طرح اقساطی لپ تاپ لنوو 

استفاده از لپ تاپ توسط کاربران در سطح گسترده ای از جامعه رایج و ضروری گشته است. تا جایی که نمی­توان استفاده از آنرا مختص قشر و یا گروهی از جامعه دانست. به سبب ضرورت استفاده از لپ تاپ و نیز گسترش کاربرد آن در بین تمامی اقشار جامعه طرح فروش اقساطی لپ تاپ لنوو می­تواند در جهت تهیه این وسیله در مواقعی که جریان نقدی کافی برای خرید وجود نداشته باشد موثر واقع گردد.

در عصر جدید شرکتهایی برنده بازار رقابتی محسوب می شوند که در دسترس تر باشند، دسترسی بیشتر به شرط تسریع امور میسر خواهد بود. استفاده از لپ تاپ به عنوان اصلی ­ترین ابزار تسریع امور و دسترسی بیشتر به مشتریان در سازمان های فروش مورد توجه قرار گرفته است.

در سازمان ها فروش تمامی مراحل سفارش گیری، حسابداری، انبارداری، توزیع و ده ها عملیات دیگر به وسیله لپ تاپ صورت می­گیرد. طرح فروش اقساطی لپ تاپ لنوو می ­تواند در خرید انبوه سازمان های فروش نیز موثر باشد.

 استفاده از طرح فروش اقساطی لپ تاپ لنوو در زمان خرابی لپ تاپ کنونی که هزینه ای غیر قابل پیش­بینی به سبد اقتصادی افراد وارد می ­آورد نیز می تواند به عنوان روشی کارگشا عمل نماید.