قبلی ۱ بعدی

لوازم آرایشی اقساطی

فروش اقساطی لوازم آرایشی راهکاری مناسب با توجه به افزایش قیمت در این حوزه برای خریداران آن است. مصرف لوازم آرایشی در ایران بسیار بالا است. طبق آمارها ایران در خاورمیانه بعد از عربستان رتبه‌ی دوم مصرف لوازم آرایشی را دارد و سن استفاده از این محصولات بسیار پایین آمده است. متاسفانه با توجه به افزایش قیمت‌های برندهای معتبر و درجه یک لوازم آرایشی به دلیل بالارفتن قیمت ارز، بیشتر دختران و بانوان در ایران از لوازم آرایشی چینی، نامرغوب و بی کیفیت استفاده می‌کنند که استفاده از چنین محصولاتی ضررها و آسیب‌های جبران ناپذیری به پوست و سلامتی آنها در دراز مدت وارد می‌کند. بنابراین فروش اقساطی لوازم آرایشی این امکان را برای همه با در نظر گرفتن سطح درآمد آنها ایجاد می‌کند تا بهترین برندها و سالم ترین محصولات از این قبیل را خریداری کنند.

مواد مضر موجود در لوازم آرایشی

همانطور که اشاره شد با توجه به افزایش قیمت ارز بیشتر خریداران روی به خرید لوازم آرایشی چینی، تقلبی و بی کیفیت آورده اند که استفاده از آنها در دراز مدت می‌توان لطمات و آسیب‌های جبران ناپذیری به سلامتی افراد وارد کند. خریداران لوازم آرایشی باید آنهایی را بخرند که مورد تایید وزارت بهداشت و درمان هستند و مواد اولیه‌ی سازنده بر روی آنها درج شده است. یکی از شایع ترین مواد مضر موجود در اکثر لوازم آرایشی و بهداشتی از جمله ریمل، کرم ضد آفتاب، دئودورانت و خمیر دندان که سرطانزا بوده و می‌تواند موجب حساسیت، تغییرات هورمونی و آفت دهان شود، پارابن است. در لاک ناخن‌های تقلبی و غیر مجاز ماده‌ی مضری به نام فتالات وجود دارد که باعث نازایی در زنان و مردان می‌شود. همچنین ماده مضر اکسی بنزون که در رژ لب‌های تقلبی و غیر مجاز به کار می‌رود باعث تغییرات هورمونی می‌شود. اما سیستم فروش اقساطی لوازم آرایشی این مشکل و معضل را از بین می‌رود چرا که همه افراد می‌توانند با هر سطح درآمدی که دارند؛ بهترین و گرانترین لوازم آرایشی را به صورت قسطی و بسیار ارزان خریداری کنند.

مزایای فروش اقساطی لوازم آرایشی

همانطور که اشاره شد، مهمترین مزیت فروش اقساطی لوازم آرایشی برای خریداران این است که می‌توانند بهترین برندها و گرانقیمت ترین لوازم آرایشی را به صورت قسطی بسیار ارزان خریداری نمایند. دیگر این نگرانی وجود ندارد که به خاطر توان مالی کم محصولات آرایشی تقلبی و ارزان را که مشکلات و معضلات زیادی برای سلامتی ایجاد می‌کند را بخرید. همچنین مزیت دیگر این سیستم فروش اقساطی این است که افراد می‌توانند به عنوان سرمایه گذار در این زمینه فعالیت کنند. آنها می‌توانند با تامین مالی این محصولات آرایشی از این سیستم فروش اقساطی سرمایه گذاری با ثبات و بسیار پر سودی را تجربه کنند. نوع سرمایه گذاری کاملا مطمئن و پرداخت سود کاملا تضمین شده است و جای هیچ نگرانی‌ای برای سرمایه گذاران وجود ندارد.

شرایط فروش اقساطی لوازم آرایشی

شرایط فروش اقساطی لوازم آرایشی بسیار مناسب و ایده آل برای خریداران با هر سطح درآمدی طراحی شده است. هر فردی با هر سطح درآمدی و توان مالی‌ای که دارد می‌تواند تنها با پرداخت اولین قسط ماهیانه گرانترین لوازم آرایشی از معتبرترین برندهای این صنعت را به راحتی خریداری نماید. کل فرایند ارسال مدارک و ضمانت نامه تا انتخاب و خرید کالاها و محصولات در این روش به آسانی و تنها به روش اینترنتی انجام می‌شود و نیازی به حضور فیزیکی ندارد. برای محصولات و کالاهایی که نیاز به پرداخت وجهی به عنوان پیش پرداخت در نظر نگرفته شده است؛ افراد می‌توانند با پرداخت مبلغی، مبلغ و تعداد اقساط ماهیانه‌ی خود را کاهش دهند. مدت زمان باز پرداخت اقساط ماهیانه 3 تا 12 ماه تعیین شده است که افراد می‌توانند خودشان مبلغ و مدت زمان باز پرداخت اقساط ماهیانه را تعیین کنند.