شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید

فروش اقساطی لوازم خانگی؛ برآورده شدن رویای خرید لوازم گران و باکیفیت

امروزه با تاثیر تحریم های بسیار که بازار خرید و فروش کالاها از جمله وسایل خانگی را تحت الشعاع قرار داده؛ فروش اقساطی لوازم خانگی بیش از پیش رونق گرفته و مردم به دلیل تنگناهای بودجه در اختیارشان و همچنین عقب ماندن دستمزدها نسبت به مخارج روزمره خود؛ ناچارا روی به خرید و فروش اقساطی لوازم خانگی می آورند.

از همین رو ، فروشندگان لوازم خانگی به جهت از بین بردن رکودِ بازار و تحریک مشتریان جهت خرید و تهیه کالای مورد نظرشان نظیر جهیزیه عروس که حقیقتا با قیمت های امروزی تهیه ی آن ها بصورت نقدی؛ هزینه ای سنگین به خانواده تحمیل می کند ، از شیوه ی فروش اقساطی لوازم خانگی داخلی و خارجی استفاده نموده و خانوارها را ترغیب به تهیه اقلام مورد نیازشان  می نمایند.

فروشگاه های اقساطی معتبر در این زمینه، بین خود رقابت شدیدی را جهت ارائه تسهیلات ویژه به مشتریان و خریداران به راه انداخته که سبب رفاه حال بیشتر خریداران شده و منفعت حداکثری را برای مشتریان به ارمغان خواهد آورد. در ادامه به یکی از قسطی فروش های معتبر و با سابقه و مشتری مدار لوازم خانگی را به شما سروران گرامی معرفی نموده تا از سردرگمی تصمیم گیری خرید کالای مورد نظرتان خارج گردید.تجربه خرید ارزان و با کیفیت ترین کالاها با فروش اقساطی در قسطی کلاب

یکی از با سابقه ترین و مجرب ترین سایت های فروش اقساطی لوازم خانگی ، بدون شک قسطی کلاب بوده و گزینه مناسبی جهت تهیه اقلام خانگی داخلی و خارجی با کیفیت آن هم بصورت قسطی و با نازل ترین قیمت ها است.

فروش اقساطی در قسطی کلاب ، مزایای ویژه ای را برای شما به همراه خواهد داشت. برای مثال یک لوازم گرمایشی مناسب که قیمتی در حدود 900 هزار تومان را بصورت نقد در بازار موجود بوده، در قسمت فروش اقساطی در قسطی کلاب می توانید تنها با یک دهم آن قیمت یعنی چیزی حدود 85 هزار تومان و با اقساط طولانی مدت تهیه نمایید.

در حقیقت فروش اقساطی در قسطی کلاب برای خانواده هایی که از تمکن مالی کمی برخوردارند و قصد تهیه جهیزیه و غیره را دارند ، بسیار نوید بخش می باشد. افراد دیگر بدون نیاز به ضامن ، اقساط بلند مدت که فشار کمی را به خریداران وارد نماید مضاف بر تحویل فوری محصولاتِ قسطی کلاب؛ این فروشگاه اینترنتی را به یکی از قدرتمندترین بازار فروش لوازم خانگی مبدل کرده است.


لذت دو چندان زمستان با روش اقساطی لوازم گرمایشی

بسیاری از هموطنان عزیزمان به دلیل کمبود استطاعت مالی و درآمد کم ، توانایی تهیه لوازم گرمایشی سالم و پرقدرت را نداشته و فصل سرما را با یک بخاری قدیمی و با استهلاک بالا و غیر ایمن پشت سر می گذارند که همین امر موجب رخ دادن حوادث ناگوار و یا تجربه سرماخوردگی های مداوم در زمستان را قوت می بخشد.

به لطف فروش اقساطی لوازم گرمایشی در قسطی کلاب ، شما می توانید با پیش پرداخت یک دهم قیمت اصلی وسیله گرمایشی مورد نظر خود ، آن را به راحتی تحویل گرفته و ماهانه با کمترین میزان قسط ، زیبایی های فصل سرما را به همراه خانواده خود لمس نموده و از آن لذت ببرید.

از دیگر مزایای فروش اقساطی لوازم خانگی در قسطی کلاب ، مشاوره رایگان، دسته بندی هوشمندانه و زیبای محصولات در این سایت و همچنین مرجوع نمودن کالا در صورت عدم رضایت، دسته بندی به تفکیک قیمت ، سرچ قدرتمند و در نهایت تنوع بسیار بالای کالاها در آن می باشد. بنابراین شما علاقه مندان به تهیه کالا طبق شعار قسطی کلاب ، با خیال آسوده می توانید "هوشمندانه سرمایه گذاری کنید"